PRZYKŁADOWY PLAN WYJAZDU SZKOLENIOWEGO

WYJAZD SPOD SIEDZIBY TWOJEJ FIRMY

Przyjdź pod siedzibę firmy, tak jak to robisz codziennie. Autokar z kierowcą zostanie podstawiony pod wskazany adres. 

ZAKWATEROWANIE W FOLWARKU WRZOSÓWKA

Folwark Wrzosówka to niepowtarzalne miejsce, które zadowoli ludzi szukających ciszy i spokoju, jak i zwolenników aktywnego wypoczynku. Malownicze okolice, pomiędzy którymi znajduje się nasz Luksusowy Dom, kryją w sobie wiele miejsc wartych zobaczenia: zamki, parki krajobrazowe, wodospady, pałace, sztolnie, muzea, kolej gondolowa.

WARSZTAT IMPROWIZACJI

Głównym celem warsztatów jest pomoc w doskonaleniu umiejętności wystąpień publicznych w twórczej atmosferze dobrej zabawy. Doświadczony improwizator wprowadzi uczestników w tajniki sztuki improwizacji, która jest doskonałym i nowatorskim sposobem ćwiczenia umiejętności interpersonalnych i społecznych. Zajęcia otwierają na sytuacje nietypowe i uczą jak szybko podejmować decyzje i odpowiednio precyzować myśli. Podczas szkolenia poznamy skuteczne sposoby na przełamanie tremy, poćwiczymy umiejętności współpracy i komunikacji w grupie, dowiemy się jak ćwiczyć spontaniczność i kreatywność, a przede wszystkim nauczymy się podstawowych technik improwizacji niezbędnych w pracy, życiu prywatnym i na scenie.

Program:
• rozgrzewka fizyczna i umysłowa
• gry improwizacyjne ćwiczące kreatywność i koncentrację
• ćwiczenia ułatwiające integrację i współpracę w grupie
• ćwiczenia poprawiające umiejętności komunikacyjne i usprawniające pracę w zespole
• ćwiczenia pobudzające wyobraźnię, spontaniczność
• ćwiczenia zwalczające autocenzurę i tremę
• gry improwizacyjne i aktorskie

BIESIADA

Po całodniowej grze czas odpocząć, oczywiście na świeżym powietrzu, przy syto zastawionych stołach. Pyszne domowe jedzenie oraz lokalne napoje… wszystkiemu towarzyszą rozmowy, muzyka oraz rozpalone ognisko.

PORANEK Z CHILLOUTEM

Poranna, rześka kąpiel w pobliskim jeziorze postawi Cię na nogi po wczorajszej biesiadzie. Wiemy, że potrzebujesz czas na regeneracje, zatem śniadanie tego dnia rozpoczniemy ciut później 😉

WARSZTAT KREATYWNOŚCI Z HUMOREM

Brakuje Ci pomysłów? Chcesz wymyślić coś, na co nie wpadł jeszcze nikt inny? Masz ochotę spojrzeć na problem z innej, śmieszniejszej Weź udział w autorskich warsztatach kreatywności z elementami treningu humoru! Podczas zajęć dowiesz się, jak rozwinąć swoją kreatywność, myśleć w niestandardowy sposób oraz stymulować mózg w chwilach, kiedy nic nie przychodzi ci do głowy. Nasze spotkanie rozpoczniemy krótkim wprowadzeniem teoretycznym, a później będziemy już tylko ćwiczyć, próbować, szukać rozwiązań. Najlepiej śmiesznych. Będziemy inspirować się technikami Edwarda De Bono, sprawdzać, co zrobiłby Edward Nęcka, a na deser zaczerpniemy trochę humoru od Gene’a Perrete’a i Greg’a Dean’a.Czego się nauczysz?
• dowiesz się, jak wygenerować nowe pomysły wtedy, kiedy nic nie przychodzi ci do głowy,
• nauczysz się pokonywać blokady twórcze,
• zobaczysz, jak na co dzień ćwiczyć kreatywność,
• zaczniesz przyzwyczajać swój umysł do niestandardowych rozwiązań,
• poćwiczysz wybijanie myśli z utartych torów.

WIECZÓR W SPA

Wieczór rozpoczniemy w drewnianym domku Spa Ruska Bania, leżącym nad stawem z widokiem na całą panoramę Karkonoszy. Domek mieści w sobie dużą wannę z hydromasażem dla 7 osób, saunę suchą (pariłkę), łaźnię parową a także miejsce do wypoczynku i biesiady, gdzie stół ugina się pod ciężarem jadła.

DZIEŃ PEŁEN AKTYWNOŚCI

Po dwóch dniach szkoleń warto rozruszać zastałe kości. Mamy dla Was parę propozycji: wycieczka rowerowa, jazda konna bądź wejście na pobliską górę wraz z przewodnikiem, który opowie Wam ciekawostki o regionie. 

POWRÓT POD SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy… no, ale na szczęście kolejny wyjazd szkoleniowy już za parę miesięcy 😉