BASF-Logo
avantida

MIEJSKI SURVIVAL
Mieliśmy przyjemność organizacji gry MIEJSKI SURVIVAL dla krakowskiej firmy z branży technologicznej Wybraliśmy jedną z najpiękniejszych części Krakowa – Stare Podgórze z ciekawym zielonym parkiem Bednarskiego, magicznym Wzgórzem Lasoty i skąpanymi w słońcu Bulwarami Wiślanymi. Uczestnicy podzieleni na drużyny wyruszyli w zieloną miejską dżunglę, w której mieli do wykonania wyzwania wskazane na mapie. Gromadzili punkty potrzebne do zbudowania finałowej konstrukcji, a przy tym zdobywali nowe umiejętności m.in. negocjatora, konesera sztuki, plagiatora, kolekcjonera, kinomaniaka oraz hardcorowego koksa 😉

KULIG PO STAROPOLSKU Z ZIMOWĄ BITWĄ LASER SHOT
Wyjazd integracyjny odbył się w Beskidzie Sądeckim. Pierwszego dnia: kulig wraz z ogniskiem oraz leśną bitwą laser shot, a wieczorem biesiada grillowa 🙂 Drugiego dnia: relaks w hotelowym SPA oraz na stoku narciarskim.

LEŚNA GRA Z LASER SHOT
Wyjazd integracyjny odbył się w pięknym otoczeniu podkrakowskiej Doliny Będkowskiej. Było dużo śmiechu, ale nie zabrakło również zaciętej rywalizacji i adrenaliny. Parogodzinne zmagania drużyn zakończyło wspólne biesiadowanie przy ognisku.

AGENT – COLOR WARS
Uczestnicy mieli do wykonania szereg zadań: na lądzie, wodzie i w powietrzu. Przy okazji musieli bacznie obserwować agenta, którego celem było pokrzyżowanie szyków drużynie. Ostateczne starcie – bitwa na kolory wyłoniła zwycięski team!

Color Wars
Realizacje

WARSZTAT W BESKIDACH
Zorganizowany dla grupy polsko-niemieckiej dwudniowy warsztat “Change management and managing emotion”. Zwieńczeniem wyjazdu był rafting Popradem.

BESKIDZKA GRA TERENOWA
Zorganizowana dla firmy Gamedesire. Uczestnicy zostali podzieleni na plemiona, których celem głównym było zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „wodzów imprezy”!

DSC_1337new
17

ZABAWY Z DREWNEM
Całodzienna przygoda z drewnem. Zaznajomiliśmy się z podstawami pracy z drewnem, pozytywnie wyładowali swoją energię i przy okazji stworzyli coś niepowtarzalnego i tylko „Swojego”.

REJS PO DZIKICH MAZURACH
Jacht na tydzień stał się domem, kuchnią, miejscem życia i zabawy. Survivalowa doba na wyspie bez cywilizacji, tajniki żeglarstwa, chilloutu i odpoczynek w promieniach słońca oraz rytmie kołyszących fal.

P1130893
SONY DSC

WEEKEND Z MINDFULNESS
Pełen spokoju i wyciszenia weekend z praktyką uważności w górskiej scenerii Tatr. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób uspokajać umysł, redukować stres i napięcie, radzić sobie  z trudnymi sytuacjami i emocjami.

KUCHNIA NATURALNA
Lekkość, zapach, smak, radość, duża dawka praktycznej wiedzy, sporo ciekawostek, dłonie pełne ciepła oraz miłości,  a i pełne pasji spojrzenie. Wszystko ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

SONY DSC