Wyobraź sobie, że na chwilę z Twojego otoczenia znika technologia. Milknie skrzynka mailowa, na Twojego smarfona nie spływają kolejne powiadomienia, a ekran komputera pozostaje wygaszony. W końcu możesz usłyszeć swoje myśli i… rozejrzeć się dookoła. To właśnie my, w wielkiej korporacji, w czasie przerwy pomiędzy przeglądaniem skrzynki mailowej a kolejnym międzynarodowym video callem.

Co zobaczyliśmy? Obraz, który bardzo dobrze znasz – ludzi pochylonych nad ekranami laptopów, spieszących się na spotkania i równocześnie wpatrzonych w swoje smartfony, sfrustrowanych i nerwowych.  Ale to my, siedząc w ciszy i rozglądając się dookoła, wyglądaliśmy, jak wariaciWłaśnie wtedy, napędzani tym uczuciem i przekonaniem, że każdy z nas potrzebuje czasami przycisku pauzy, zbuntowaliśmy się i założyliśmy Techdetox! Zaczęliśmy od organizacji wyjazdów i warsztatów bez technologii dla osób indywidualnych, szukaliśmy najlepszych rozwiązań i rozmawialiśmy z osobami pracującymi w korporacjach.

Wreszcie zrozumieliśmy, że to ludzie z podobnych firm potrzebują oddechu od migającej diody powiadomień, codziennego szumu i narastającego stresu. Właśnie na nich skupiliśmy nasze działania, tworząc scenariusze obejmujące wyjazdy firmowe bez technologii, gry integracyjne oraz warsztaty dla firm.

NASZ ZESPÓŁ
CEO, FINANSE

BARTŁOMIEJ GOLIS

CEO, FINANSE
CEO, MARKETING

KRZYSZTOF BEDNARCZYK

CEO, MARKETING
EVENT MANAGER

NATALIA BOCHNIARZ

EVENT MANAGER
ANIMACJA

MATEUSZ KOCLEGA

ANIMACJA & FOTO
SOCIAL MEDIA

KAROLINA ŚWIĄTEK

SOCIAL MEDIA
KONSULTACJA PRAWNA

FILIP GOLIS

KONSULTACJA PRAWNA
WSPÓŁPRACA
LENA CZERNECKA

LENA CZERNECKA

MARCIN CZĄBA

MARCIN CZĄBA

PAWEŁ GAWLIK

PAWEŁ GAWLIK

EMILIA ŚLIMKO

EMILIA ŚLIMKO

ANNA SIEK

ANNA SIEK

ALEKSANDRA KUBIK

ALEKSANDRA KUBIK

AGNIESZKA MAJEWSKA

AGNIESZKA MAJEWSKA

MICHAL JARMOLOVIC

MICHAL JARMOLOVIC

NATALIA TOMASIAK

NATALIA TOMASIAK

SZYMON TATAR

SZYMON TATAR

BARTOSZ KOWALSKI

BARTOSZ KOWALSKI

MARTA DYDA

MARTA DYDA

MEDIA O NAS

“Urodziłem się w czasach, w których nie było wszechobecnej technologii cyfrowej. Spędzaliśmy czas ze znajomymi i rodziną, głównie na zewnątrz – wspomina Krzysztof. A Bartłomiej dodaje, że w wyjazdach Techdetox chodzi przede wszystkim o powrót do korzeni, o tęsknotę za relacjami z ludźmi, w których nie pośredniczyły żadne wynalazki.”

“Nie jesteśmy skazani na płynięcie z nurtem pochłaniającej technologii. Można odskoczyć na chwilę w bok, przyjrzeć się z dystansu bezwładnej masie informacyjnej zalewającej cały świat i odkryć życie na nowo. Takie życie, które doświadcza się bez pośrednictwa elektronicznych gadżetów. Takie, gdzie ważny jest człowiek. Nie komputer i telefon. Właśnie Ty.”