5f516109

TECHDETOX W NATURZE

Wyjeżdżamy do miejsc zlokalizowanych blisko natury – klimatycznych, z pięknymi widokami, z dala od tłumów turystów. To właśnie w takich miejscach skutecznie można oderwać się od problemów dnia codziennego i wsiąknąć w sielski nastrój. Odpocząć i naładować “życiowe baterie”, by pełnym energii wrócić do rzeczywistości.

GRY TERENOWE

Przygotowaliśmy dla Was specjalne gry eksploracyjno-integracyjne, zaprojektowane przez naszych kreatywnych game architectów i przeprowadzane przez doświadczonych animatorów. Zrobimy wszystko, aby w pełni zintegrować i zregenerować Twoją grupę, a tym samym zainspirować ją do nowych wyzwań po powrocie do rzeczywistości.

terenowe
DSC_1337new

GRY FABULARNE

Podczas gier fabularnych uczestnicy wcielą się w postacie, które podczas różnych wyzwań zdobywają doświadczenie potrzebne do wykonania ostatecznego zadania. Wciąg się w interesującą fabułę i całkowicie zapomnij o świecie, w którym żyjesz na co dzień. Zapewniamy niesamowite emocje!

WARSZTATY

Podczas wyjazdów szkoleniowych stawiamy głównie na program dopasowany do indywidualnych potrzeb danej firmy, a także zespołów, które chcą pójść o krok dalej. Wierzymy, że umiejętności wypracowane na warsztatach prowadzonych przez specjalistów, będą procentowały w życiu codziennym – prywatnym i zawodowym. 

Anna Siek
_MM06101

AKTYWNOŚCI

Zmęczony ciągłym siedzeniem przy biurku, ewentualnie aktywizując się fizycznie poprzez spacery po miejskiej betonowej dżungli? W czasie naszych wyjazdów nie zapominamy o tym, żeby rozruszać Twoich pracowników poprzez liczne aktywności w naturze. Często łączymy również nasze fabularyzowane gry terenowe z dodatkowymi aktywnościami fizycznymi zapewniając przy tym przyjemność dla ciała i umysłu.

BIESIADY

Biesiady wieczorne z dobrze dopasowanymi elementami to idealny sposób na umocnienie więzi pomiędzy pracownikami. W planie również nasze najlepsze sety integracyjne, mini-warsztaty oraz dobra zabawa przy akompaniamencie muzyki. 

_MM05801