dane-deaner-WBu97LnmG2o-unsplash

MIEJSCA NA TECHDETOX

Prezentujemy dla Was najciekawsze miejsca w Polsce do wypoczynku w stylu techdetox. Będziecie mogli naładować życiowe baterie w kameralnych domkach, położonych blisko natury z pięknymi widokami na góry, lasy, jeziora lub morze. Właśnie w takich lokalizacjach odnajdziecie błogi spokój, który pozwoli oderwać Was od technologii choć na moment. Dla osób poszukujących więcej wrażeń nie zabraknie dostępu do wielu atrakcji w miejscu pobytu i najbliższej okolicy. 

SYWARNE CHALET

Miejsce: Kościelisko

Ta modernistyczna bacówka ulokowana jest u stóp Tatr. Szczyty wznoszą się zaraz za panoramicznymi oknami, na wyciągnięcie ręki – w takich warunkach widokowych nie sposób wstać lewą nogą. Po przekroczeniu progu zaskoczy Was nowoczesny zakopiański wystrój i wnętrza, które właściciele dopracowali z największą pieczołowitością. Rano zaskoczą Was śniadaniem serwowanym do rąk własnych oraz podpowiedzą co można robić w okolicy – a jest tego dużo. Będzie Wam tu bosko.

 

1
2

SEN I WINO

Miejsce: Żywiec

Są takie połączenia, które wydają się całkowicie naturalne i wręcz nierozerwalne – Beskid Żywiecki, ciche wędrówki po szlakach, słoma i zapach dzieciństwa na wsi i w końcu wino i sery. Tu w Żywcu właściciele stworzyli rodzinną winnicę, z której owoców, bez użycia chemii, powstają różowe Pinot Noir i białe Cuvee.

VILLA GORSKY

Miejsce: Poronin

Luxury Challets Ville Gorsky to piękne przestronne domy łączące w sobie tradycyjny styl góralski z nowoczesnymi wnętrzami. Domki są położone w cichej i malowniczej części Poronina, a z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Tatry Polskie i Słowackie.  

 

3
4

DOMKI W ZALESIU

Miejsce: Wicko k. Międzyzdroje

Dwa kameralne domki położone na obszarze objętym ochroną przyrody Natura 2000. Wspaniała lokalizacja między Wolińskim Parkiem Narodowym, a jeziorem Wicko Małe, tuż przy Zalewie Szczecińskim. Zalesie to nie tylko wyjątkowe miejsce noclegowe, ale również przestrzeń zdobywania nowych doświadczeń i samorozwoju.