akademia3

TECHDETOX W MIEŚCIE

Nasze gry, warsztaty i biesiady organizujemy w interesujących zielonych przestrzeniach miejskich, tak abyś nie wyjeżdżając z miasta odpoczął od korków, tłumów i wszechobecnego betonu. Jeśli chcesz zorganizować kolację firmową proponujemy dodatkową rozrywkę przed – wciągające, fabularyzowane gry miejskie, dzięki którym na nowo poznasz Kraków. Możemy również przyjechać do Twojej firmy i zorganizować integrujące gry biurowe oraz różnorodne twórcze warsztaty

gry miejskie

GRY MIEJSKIE

Przygotowaliśmy dla Was specjalne fabularyzowane gry eksploracyjno-integracyjne, zaprojektowane przez naszych kreatywnych game architektów i przeprowadzane przez doświadczonych animatorów. Nie wyjeżdżając z miasta zintegrujemy i zregenerujemy Twoją grupę, a dodatkowym atutem będzie poznanie miasta z całkowicie innej strony.

GRY BIUROWE

Nie masz czasu na wyjście poza biuro? Z przyjemnością przyjedziemy do siedziby Twojej firmy i zabawimy oraz zintegrujemy cały zespół. Dzięki temu pracownicy oderwą się od pracy przy komputerze, odpręża się i zrelaksują, wracając do pracy z większą ochotą i energią. 

Riddly Games 155
_MM05754

WARSZTATY

Podczas naszych warsztatów stawiamy na program dopasowany do indywidualnych potrzeb danej firmy, a także zespołów, które chcą pójść o krok dalej. Wierzymy, że umiejętności wypracowane na warsztatach prowadzonych przez profesjonalistów-pasjonatów, będą procentowały w życiu codziennym – prywatnym i zawodowym. 

KAMERALNE PIKNIKI

Piknik z dopasowanymi elementami to idealny sposób na umocnienie więzi pomiędzy pracownikami. W planie również nasze najlepsze sety integracyjne, mini-warsztaty, aktywności sportowe oraz dobra zabawa przy akompaniamencie muzyki. W tle pyszna biesiada grillowa, zakończona wspólnym ogniskiem i nocnymi pokazami artystycznymi. Pikniki są organizowane w najciekawszych miejscach blisko natury, a także w zielonej części Krakowa.

natura