Żyjemy w czasach, w których technologia jest wszechobecna. Dzień bez telefonu, komputera i ciągłego dostępu do informacji dla większości z nas jest niewyobrażalny. Nawet, gdy odpoczywamy trzymamy rękę na pulsie. Praca w biurze oraz życie w zatłoczonych miastach dokładają swoją cegiełkę – jesteśmy w ciągłym biegu, chronicznym stresie, stale zmęczeni.

Buntujemy się! Nie chcemy oglądać życia przez ekran laptopa i smartfona. Mamy dość ciągłego bycia online, szumu informacyjnego, bombardowania przez setki powiadomień. Jesteśmy znużeni czatowaniem, wideokonferencjami, setkami maili, które wychodzą spod naszych palców.

TECHDETOX ZRODZIŁ SIĘ Z PASJI DO SPĘDZANIA CZASU BLISKO NATURY

Chcemy patrzeć, słyszeć, wąchać, smakować i czuć – w całej rozciągłości zmysłów. Chcemy umieć skupić się na “tu i teraz” – bez nieustannego myślenia o tym, co robiliśmy wczoraj i co musimy zrobić jutro. Chcemy nawiązywać bliskie, autentyczne relacje z ludźmi, których spotykamy na co dzień – nigdy nie zapominając o tym, że za każdym imieniem i nazwiskiem kryje się człowiek. Chcemy wrócić do natury.

Wyjazdy techdetox nauczyły nas przekraczania własnych granic. To nie takie trudne, o ile tylko pozwoli się sobie na to, by zrobić ten pierwszy krok. Ruszyć z miejsca. A czasem nawet cofnąć – tylko po to, by wziąć rozbieg. Chcemy dzielić się naszym odkryciem z innymi. Uświadamiać, że są alternatywy dla otaczającej nas rzeczywistości. I że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, by skutecznie oderwać się od rzeczywistości.

Naszą misję realizujemy poprzez organizację kompleksowych wyjazdów dla firm, stawiając na obszar, który dotyczy każdego z nas i który pochłania ⅓ naszej codzienności – życie zawodowe. Wierzymy, że pozytywne nawyki wyniesione z pracy z powodzeniem znajdą odzwierciedlenie w życiu prywatnym.