Żyjemy zanurzeni w technologii, w rzeczywistości, w której naturalnym przedłużeniem naszej dłoni jest smartfon, a wzrok zawsze skupiony jest na ekranie. Czujemy się nieswojo, kiedy w tramwaju nie przeglądamy mediów społecznościowych i wpadamy w panikę, kiedy nagle brakuje nam zasięgu. Pracujemy w korporacjach, żyjemy w zatłoczonych miastach, jesteśmy w ciągłym biegu – zawsze zestresowani i stale zmęczeni.

Buntujemy się! Nie chcemy oglądać życia przez ekran laptopa i smartfona. Mamy dość ciągłego bycia online, szumu informacyjnego, bombardowania przez setki powiadomień. Jesteśmy znużeni czatowaniem, wideokonferencjami oraz setkami maili, które wychodzą spod naszych palców.

Chcemy zarazić Cię pasją do natury!

Chcemy patrzeć, słyszeć, wąchać, smakować i czuć – w całej rozciągłości zmysłów. Chcemy, podobnie jak dzieci, zaangażować się w jakąś czynność w stu procentach, skupić się na “tu i teraz”, bez nieustannego myślenia o tym, co powinniśmy zrobić jutro. Chcemy w końcu usłyszeć swoje myśli, otworzyć się na drugiego człowieka i nawiązywać autentyczne relacje. Chcemy wrócić do natury.

Tego samego chcemy dla Ciebie i dla Twojego zespołu. Przygody, która rozbudzi radość, beztroskę i uśpioną umiejętność przeżywania tej chwili. Zabawy, podczas której lepiej poznasz swoich współpracowników, zżyjesz się z nimi, a pozytywne wibracje znajdą odzwierciedlenie w przestrzeni zawodowej. Relaksu, dla ciała i umysłu, w otoczeniu najpiękniejszej przyrody. Chcemy pokazać Ci, że jeśli chcesz oderwać się od przytłaczającej codzienności i odnaleźć równowagę, wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko. 

Naszą misją jest dostarczanie prawdziwych emocji, stworzenie przestrzeni, w której Ty i Twój zespół oderwiecie się od codzienności i przytłaczającej technologii, nawiążecie autentyczne relacje z ludźmi, a wreszcie – na nowo pokochacie naturę!