_MM05835

DLACZEGO WARTO?

Jest coś cenniejszego niż pieniądze. Twój czas, ponieważ nie można go kupić. Chcemy, byś wykorzystał go jak najlepiej, dlatego zdejmujemy z Twoich barków cały organizacyjny ciężar. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka gotowych propozycji, ale jeżeli nie znajdziesz w nich nic interesującego, po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz.

TECHDETOX NATURA

Kwaterujemy w butikowych hotelach i chatach blisko natury

Tworzymy spersonalizowane scenariusze gier terenowych

Przeprowadzamy warsztaty dopasowane do firmowych potrzeb

Planujemy aktywności w naturze

Zapewniamy transport spod Twojej firmy

Organizujemy wyżywienie oraz biesiady pod gołym niebem

TECHDETOX MIASTO

Tworzymy spersonalizowane scenariusze gier miejskich i biurowych

Przeprowadzamy warsztaty dopasowane do firmowych potrzeb

Planujemy aktywności w miejskich przestrzeniach

Zapewniamy transport spod Twojej firmy

Organizujemy wyżywienie, biesiadne kolacje firmowe oraz kameralne pikniki

 

KORZYŚCI

BLISKO NATURY

Wyjedziesz w klimatyczne miejsca, z pięknym widokiem na lasy, jeziora i góry, złapiesz dystans, przewietrzysz głowę i naładujesz baterie. Wrócisz do swoich obowiązków z nową energią i zapałem.

BŁOGI SPOKÓJ BEZ TECHNOLOGII

Nie martw, nie zabierzemy Ci Twojego smartfona i laptopa, ale zorganizujemy Ci czas w ten sposób, abyś o nich w ogóle nie myślał. Inaczej mówiąc, zerwiesz się z korporacyjno – technologicznej smyczy, jaką stał się dla nas smartfon, z dostępem do służbowego maila.

PRAWDZIWE EMOCJE

Wyluzujesz i odstresujesz się, a dzięki naszym szalonym pomysłom na gry integracyjne na nowo poczujesz się jak dziecko i będziesz się świetnie bawił. Wrócisz do beztroskiej przeszłości. 

NOWE DOŚWIADCZENIA

Wyżyjesz się twórczo i zrobisz coś nowego, kreatywnego, a zresetowany umysł sprawi, że wyjdziesz z korporacyjnych ram i wpadniesz na nowe pomysły. Min. 8 godzin w siedzącej pozycji w pracy nie sprzyja, dlatego nasze aktywności pozwolą rozruszać Twoje ciało.

KAMERALNE GRUPY

Nie organizujemy typowych imprezowych spędów, bo najlepsze relacje z pracownikami zbudujesz w kameralnej grupie, a integracja i nauka nowych umiejętności będzie bardziej efektywna.

KOMPLEKSOWO

Zaoszczędzisz swój cenny czas, bo zrobimy za Ciebie wszystko – wypytamy Cię o potrzeby, wymyślimy scenariusz wyjazdu, przydzielimy szkoleniowca lub animatora, zarezerwujemy noclegi, wynajmiemy transport, zaprosimy na wieczorną biesiadę, … a na końcu wyślemy zdjęcia z wyjazdu.