hanson-lu--Avc2AiE1_Q-unsplash

KAMPERY

Prezentujemy dla Was kampery do wynajęcia w Polsce do wypoczynku w stylu techdetox. dodac opis co mozna zrobic z kamperem/ zobaczyc..

 

BĄDŹ NIEZALEŻNY

Miejsce: Kościelisko

Ta modernistyczna bacówka ulokowana jest u stóp Tatr. Szczyty wznoszą się zaraz za panoramicznymi oknami, na wyciągnięcie ręki – w takich warunkach widokowych nie sposób wstać lewą nogą. Po przekroczeniu progu zaskoczy Was nowoczesny zakopiański wystrój i wnętrza, które właściciele dopracowali z największą pieczołowitością. Rano zaskoczą Was śniadaniem serwowanym do rąk własnych oraz podpowiedzą co można robić w okolicy – a jest tego dużo. Będzie Wam tu bosko.

Kampery
Kampery

ZWIEDZAJ NAJDZIKSZE MIEJSCA W POLSCE

Miejsce: Żywiec

Są takie połączenia, które wydają się całkowicie naturalne i wręcz nierozerwalne – Beskid Żywiecki, ciche wędrówki po szlakach, słoma i zapach dzieciństwa na wsi i w końcu wino i sery. Tu w Żywcu właściciele stworzyli rodzinną winnicę, z której owoców, bez użycia chemii, powstają różowe Pinot Noir i białe Cuvee.

ZATRZYMUJ SIE TAM GDZIE TYLKO CHCESZ

Miejsce: Poronin

Luxury Challets Ville Gorsky to piękne przestronne domy łączące w sobie tradycyjny styl góralski z nowoczesnymi wnętrzami. Domki są położone w cichej i malowniczej części Poronina, a z okien rozpościera się zapierający dech w piersiach widok na Tatry Polskie i Słowackie.  

alex-iby-Hkk04Pb4b4E-unsplash
Kampery

DOMKI W ZALESIU

Miejsce: Wicko k. Międzyzdroje

Dwa kameralne domki położone na obszarze objętym ochroną przyrody Natura 2000. Wspaniała lokalizacja między Wolińskim Parkiem Narodowym, a jeziorem Wicko Małe, tuż przy Zalewie Szczecińskim. Zalesie to nie tylko wyjątkowe miejsce noclegowe, ale również przestrzeń zdobywania nowych doświadczeń i samorozwoju.

OSTOJA DĘBOSZE

Miejsce: Dębosze

Ostoja Dębosze zlokalizowana jest w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Składa się z dwóch domów – Matecznika i Chaty w Puszczy oraz Ruskiej Bani. Cisza i piękno otoczenia pozwoli odetchnąć od codziennych zmagań w miejskiej dżungli. Obejście stylizowane na dziewiętnastowieczną wiejską zagrodę łączy tradycyjne elementy drewnianej, podlaskiej architektury z komfortem wnętrza. Domowa atmosfera i nieskażona przyroda – kaflowy piec opalany drewnem, dobiegające zza okna stukanie dzięcioła w pień rosnącej nieopodal brzozy, a nocą pohukiwania sów i rechot żab. Czasem zajrzy tutaj nawet sam białowieski żubr…

Kampery

TOP KAMPERY NA WYNAJEM

Prezentujemy dla Was kampery do wynajęcia w Polsce do wypoczynku w stylu techdetox. dodac opis co mozna zrobic z kamperem/ zobaczyc..