PRZYKŁADOWY PLAN WYJAZDU INTEGRACYJNEGO

WYJAZD SPOD SIEDZIBY TWOJEJ FIRMY

Przyjdź pod siedzibę firmy, tak jak to robisz codziennie. Autokar z kierowcą zostanie podstawiony pod wskazany adres.

ZAKWATEROWANIE W SIEDLISKU SOBIBÓR

Siedlisko Sobibór to odrestaurowane domy z bali drewnianych oraz Domki w Gałęziach Drzew, łączące nowoczesność z magią staroci otoczone zewsząd piękną przyrodą. Lasy i łąki zamiast biurowców, czyste powietrze zamiast smogu, pyszne domowe jedzenie zamiast miejskiego fast foodu. Takie właśnie otoczenie pozwoli Ci zintegrować się ze współpracownikami, odpocząć i złapać oddech przed kolejnymi wyzwaniami w pracy.INDIAŃSKA GRA TERENOWA

Rywalizacja ma charakter wyprawy terenowej w trakcie, której uczestnicy odnajdują wskazówki i wykonują wyznaczone zadania przy okazji poznając urokliwe tereny Polesia Lubelskiego. Celem głównym jest zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej i – co za tym idzie – zdobycie tytułu „WODZA IMPREZY”! Dostęp do piór, które stworzą pióropusz wodza będzie możliwy po zaliczeniu zadań terenowych, których jakość wykonania będzie oceniana przez indiańskich przewodników imprezy. Uczestnicy będą mogli rozwijać sprawność fizyczną, przywódczą oraz umiejętność logicznego myślenia. Wyzwania? Ależ tak! Nasi indiańscy przyjaciele przemierzając szlaki wykonają swój totem, rozwiążą matematyczno–przyrodnicze zagadki, stworzą zielnik życiodajnych roślin, a finalnie zmierzą się z ogniem! Element tajemniczości dodadzą karty postaci! Uczestnicy zostaną podzieleni na zespoły, z których każdy wybierze swojego Dowódcę, ten zaś mianuje swojego zastępcę. Pozostali członkowie poszczególnych drużyn losują karty postaci – z nich dowiadują się, kim są i czym charakteryzuje się „ich” postać. Informacja ta pozostaje niejawna do zakończenia gry! Stawiamy na przygodę, kreatywne myślenie, współpracę i integrację!

WIECZORNA BIESIADA

Po całodniowej grze czas odpocząć, oczywiście na świeżym powietrzu, przy suto zastawionych stołach. Pyszne domowe jedzenie oraz lokalne napoje… wszystkiemu towarzyszą rozmowy, muzyka oraz rozpalone ognisko.

PORANEK Z CHILLOUTEM

Po upojnym wieczorze, czas na spokojny poranek. Nigdzie nie trzeba się spieszyć, to jest czas dla Ciebie, na odpoczynek. Wiejskie śniadanie i leniwe picie kawy na hamakach znajdujących się w ogrodzie.

SPŁYW KAJAKOWY

Większości z nas towarzyszy siedzący tryb pracy, dlatego warto trochę rozruszać kości. Siłownia 2 razy w tygodniu to też ruch, ale znacznie lepiej jest wsiąść do dwuosobowego kajaka i popłynąć z prądem rzeki łapiąc jednocześnie promienie słońca.

 

WIECZORNE SPA

Tego wieczoru zregenerujesz swoje ciało. Do dyspozycji masz saunę zlokalizowaną w drewnianym spichlerzu oraz zewnętrzną drewnianą balię, z której popodziwiasz rozgwieżdżone niebo.  A później, domowa kolacja i rozmowy przy ognisku.

WYJAZD DO WINNICY

Na zakończenie wyjazdu, czas na trochę wiedzy, oczywiście praktycznej. W drodze powrotnej zwiedzimy jedną z lubelskich winnic. Dowiesz się jak wygląda proces produkcji, weźmiesz udział w degustacji, a na koniec będziesz mógł kupić „pamiątki” w przyprodukcyjnym sklepiku.

POWRÓT POD SIEDZIBĘ TWOJEJ FIRMY

To już koniec! Ale nie martw się, następnym razem zaprojektujemy dla Ciebie nowy scenariusz, abyś nigdy się nie nudził podczas integracji zespołowej i mógł wspominać jeszcze przez długie lata to, co doświadczyliście wspólnie. 

INNE PROPOZYCJE INTEGRACJI