Podczas wyjazdów integracyjnych stawiamy głównie na tworzenie przestrzeni, w której najważniejsze są relacje. Wierzymy, że ich zacieśnianie z dala od pracy, skutecznie wpływa na przenoszenie pozytywnych wibracji na grunt zawodowy – poprawę komunikacji, chęć współdziałania i wzajemne wsparcie w problemach dnia codziennego.

Uwaga! Niektóre z przedstawionych gier terenowych możliwe są do zrealizowania w warunkach indoorowych.

beskidy express-min
BESKIDY EXPRESS

Weźmiecie udział w górskim wyścigu i zmierzycie się z rywalami na lądzie, wodzie oraz w powietrzu! Poza eksploracją Beskidów sprawdzicie się w wyzwaniach intelektualnych i sprawnościowych, które będą czekać na Was w najpiękniejszym regionie Małopolski. Celem będzie odnalezienie ukrytego skarbu, poszukiwaniu którego odbędą się przy użyciu m.in. technik spotykanych w geocatchingu w wersji offline. Kluczowa będzie szybkość i spryt oraz logiczne myślenie. Beskidy Express to świetna integracja, ale równocześnie odkrywanie kompetencji każdego członka zespołu.

ZERO WASTE – GRA EKOLOGICZNA

W ciągu godziny 900 ton plastikowych odpadów trafia do oceanów. To odpowiednik 600 aut osobowych. A tyle rzeczy można przetworzyć! Świadome ekologiczne życie jest możliwe! Nawet w dzisiejszych konsumpcyjnych czasach, a ta gra pozwoli Wam dowiedzieć się jak można to wprowadzić w życie. Sprawdzicie się w wiedzy związanej z ekologią oraz zadaniach manualnych: z butelki plastikowej stworzycie filtr do uzdatniania wody, a  także nadacie drugie życie starym ubraniom. Zostaniecie podzieleni na drużyny, każda otrzyma potrzebny ekwipunek, będziecie mieć określony czas na to, żeby zebrać jak najwięcej punktów Zero Waste – wykonując przygotowane przez nas zadania! Do dzieła!

zero waste-min
na tropie-min
NA TROPIE – GRA KRYMINALNA

W okolicach Waszego hotelu grasuje niebezpieczny przestępca. Dokonał on w ciągu ostatnich dwóch tygodni już kilkunastu zbrodni (morderstwo, kradzież i pobicie). Na szczęście zostawił po sobie liczne dowody, niezliczoną ilość śladów (przedmioty znalezione na obszarze terenu śledztwa, oraz nagrania przypadkowych przechodniów) oraz wiele nierozwiązanych zagadek, które doprowadzą do jego zatrzymania. Multidyscyplinarny zespół śledczych przybył do hotelu – staną oni przed wyzwaniem zlokalizowania wszystkich dowodów, zebrania poszlak i rozwiązania spraw zbrodni! Czy jesteście gotowi na grę terenową, w której liczy się nie tylko spryt i szybkość, ale również kreatywność, logiczne myślenie i komunikacja?

PODCHODY. POSZUKIWACZE SKARBÓW.

Krążą legendy, że na terenie Waszego ośrodka ukryto skarb… Istnieją pewne stare fragmenty map, listów i manuskryptów, które podobno mają do niego prowadzić… Jednakże nikomu się to jeszcze nie udało. Czy podejmiecie się wyzwania? Poszukiwacze skarbów to wspaniała gra w podchody! Wrócicie się do czasów kiedy byliście dziećmi i łącząc kolejne wskazówki będziecie coraz bliżej skarbu. Dodatkowo poćwiczycie swoją orientację w terenie nawigując kierunki za pomocą kompasu i mapy.  

podchody-min
color wars-min
COLOR WARS

Daj się ponieść zabawie w chmurze kolorowego pyłu! Bitwa kolorów to fantastyczny sposób na integrację, ale i rywalizację! Color Wars to bitwa, w której zwycięzców wyłania się jedynie na podstawie zabarwienia. Proszki holi są w pełni naturalne, posiadają certyfikaty, są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, a co najważniejsze – w pełni zmywalne wodą! 

GRA NA ORIENTACJE Z TYROLKĄ I TECHNIKAMI LINOWYMI

Założeniem zajęć terenowych jest nauka podstaw nawigacji i umiejętności odnalezienia się np. w przypadku zabłądzenia w nieznanym terenie. Zajęcia prowadzone przez ratowników GOPR obejmą m.in. teoretyczne omówienie zagadnień z zakresu współrzędnych geograficznych, korzystania z kompasu, czytania mapy i obsługi urządzeń GPS, a także ich praktyczne wykorzystanie w terenie górskim lub trudno dostępnym. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, otrzymają mapy, kompasy oraz urządzenia GPS i będą musieli wspólnymi siłami i z wykorzystaniem różnych technik odnaleźć ukryte w terenie punkty. Wygrywa drużyna która w ustalonym czasie odnajdzie najwięcej punktów.  

gra na orientacje-min
gra zbojnick-min
GRA ZBÓJNICKA & KULIG PO STAROPOLSKU

Przenieście się w świat bezpiecznej i zdrowej rywalizacji strzeleckiej i poczujcie się jak wewnątrz gry komputerowej na żywo w leśnym anturażu! Podczas starcia Laser Shot zostań wybitnym strzelcem, walecznym obrońcą i odważnym kamikadze! Laserowy system stymulacji pola walki działa na bazie Lasertag, a każdy uczestnik bierze udział w instruktażu, po którym odbywa się starcie – dzięki czemu gra jest w 100% bezpieczna, a uczestnicy kończą bitwę bez siniaków 🙂

GRA INDIAŃSKA

Pióropusze w górę i w góry! Beskidy witają i zapraszają do indiańskiej przygody! Uczestnicy zostaną podzieleni na plemiona, których celem głównym będzie zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „WODZÓW IMPREZY”! Dostęp do piór, które stworzą naszyjnik wodza będzie możliwy po zaliczeniu zadań terenowych, których jakość wykonania będzie oceniana przez indiańskich przewodników imprezy. Uczestnicy rozwiną sprawność fizyczną, przywódczą oraz umiejętność logicznego myślenia.

indianska-min
laser shot-min
LEŚNY LASER SHOT

Przenieście się w świat bezpiecznej i zdrowej rywalizacji strzeleckiej i poczujcie się jak wewnątrz gry komputerowej na żywo w leśnym anturażu! Podczas starcia Laser Shot zostań wybitnym strzelcem, walecznym obrońcą i odważnym kamikadze! Laserowy system stymulacji pola walki działa na bazie Lasertag, a każdy uczestnik bierze udział w instruktażu, po którym odbywa się starcie – dzięki czemu gra jest w 100% bezpieczna, a uczestnicy kończą bitwę bez siniaków 🙂

PRZERWANA PODRÓŻ – GRA NIESPODZIANKA

A miało być tak pięknie… Jedziecie autobusem na integrację zespołu. W pewnym momencie autokar staje, kierowca wybiega z krzykiem. Co się stało? Pod siedzeniem kierowcy znajduje się tajemniczy neseser z dzwoniącym telefonem. Co się stanie?

Wszystko zależy od Was!

przerwana podroz-min
jenga xxl-min
TURNIEJ JENGII XXL + GRY INTEGRACYJNE

Nic dodać nic ująć, jeśli graliście w klasyczną jengę to mamy dla Was wersję  MEGA XXL. Tak, nasza gigantyczna Jenga to idealny pomysł na imprezę firmową. Zadaniem zawodników jest takie przekładanie klocków, by wyjęty z dołu klocek można było położyć na górze wieży nie powodując jednocześnie wywrócenia całej konstrukcji 🙂 Dodatkowo oferujemy Wam integracyjne gry z użyciem m.in. mazaków XXL 🙂 Super zabawa dla wszystkich uczestników!