forest game-316

GRY TERENOWE

 

 

 

 

 

 

 

AGENT TRZY ŻYWIOŁY

Wykorzystajcie swoje umiejętności współpracy w grupie oraz jej mocne strony i podejmijcie wyzwania sprawnościowe i logiczne na wysokości, lądzie i wodzie! Aby osiągnąć wyznaczony cel – uczestnicy będą ze sobą współpracować, ale i rywalizować – mając świadomość, że w każdej drużynie działa agent. A to wszystko w pięknym otoczeniu lasów i wody – blisko centrum miasta lecz z dala od jego zgiełku!

 

 

 

 

 

 

 

LEŚNY TREASURE HUNTING

Krążą legendy, że na terenie Waszego ośrodka ukryto skarb… Istnieją pewne stare fragmenty map, listów i manuskryptów, które podobno mają do niego prowadzić… Jednakże nikomu się to jeszcze nie udało. Czy podejmiecie się wyzwania? Poszukiwacze skarbów to wspaniała gra w podchody! Wrócicie się do czasów kiedy byliście dziećmi i łącząc kolejne wskazówki będziecie coraz bliżej skarbu. Dodatkowo poćwiczycie swoją orientację w terenie nawigując kierunki za pomocą kompasu i mapy. 

 

 

 

 

 

 

 

WYZWANIE COLOR WARS

Daj się ponieść zabawie w chmurze kolorowego pyłu! Bitwa kolorów to fantastyczny sposób na integrację, ale i rywalizację! Color Wars to bitwa, w której zwycięzców wyłania się jedynie na podstawie zabarwienia. Proszki holi są w pełni naturalne, posiadają certyfikaty, są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, a co najważniejsze – w pełni zmywalne wodą! 

 

 

 

 

 

 

 

PRZETRWANIE W DZICZY

Opis wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AKADEMIA TECHDETOX

Opis wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SŁOWIAŃSKI WIECZÓR

Opis wkrótce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SETY TECHDETOX

Nic dodać nic ująć, jeśli graliście w klasyczną jengę to mamy dla Was wersję  MEGA XXL. Tak, nasza gigantyczna Jenga to idealny pomysł na imprezę firmową. Zadaniem zawodników jest takie przekładanie klocków, by wyjęty z dołu klocek można było położyć na górze wieży nie powodując jednocześnie wywrócenia całej konstrukcji. Dodatkowo oferujemy Wam integracyjne gry z użyciem m.in. mazaków XXL. Super zabawa dla wszystkich uczestników!

SPRAWDŹ POZOSTAŁE OPCJE