Przygotowaliśmy dla Was specjalne gry eksploracyjno-integracyjne, zaprojektowane przez naszych kreatywnych game architectów i przeprowadzane w Krakowie przez doświadczonych animatorów. Zrobimy wszystko, aby w pełni zintegrować i zregenerować Twoją grupę, a tym samym zainspirować ją do nowych wyzwań po powrocie do rzeczywistości. Dodatkowym atutem będzie poznanie miasta z całkowicie innej strony 😉

tajni agenci-min
TAJNI AGENCI

Wasze Call Center odbiera tajemniczy  telefon. Wynika z niego, że gdzieś na terenie centrum miasta podłożona została bomba. Na szczęście jesteście Tajnymi Agentami, przeszkolonymi do podejmowania zadań specjalnych! Waszym zadaniem będzie odnalezienie i rozbrojenie bomby. Czasu jest niewiele, dlatego musicie rozdzielić się na podzespoły, które przeszukają kolejne lokalizacje, aby osiągnąć wspólny cel i ocalić miasto. 

Ważna będzie praca zespołowa, umiejętność logicznego myślenia, łączenia faktów, kreatywność i zespołowa determinacja.  Przemierzycie między innymi labirynt luster i spróbujecie swoich sił w wyzwaniu Laser Tag.MIEJSKI SURVIVAL

Tętniący życiem Kraków zaprasza do wspólnej przygody! Odkryjecie piękno Bulwarów Wiślanych i Podgórza, a przy okazji sprawdzicie się w licznych wyzwaniach sprawnościowo-logicznych, które czekają na Was w miejskiej dżungli 😉 Uczestnicy będą gromadzili punkty potrzebne do zbudowania finałowej konstrukcji, a przy tym zdobywali nowe umiejętności m.in. negocjatora, konesera sztuki, plagiatora, kolekcjonera, kinomaniaka oraz hardcorowego koksa 😉

miejski survival-min
krakowska bohema-min
KRAKOWSKA BOHEMA

Kraków od zawsze był  kojarzony jako stolica kultury i sztuki polskiej. W krakowskich kawiarniach spotykała się artystyczna bohema, ludzie sztuki, ekscentryczni literaci, protestujący przeciwko normom społecznym. Część z tych miejsc zachowała się do tej pory, chełpią się one nazwiskami osób, które tam przebywały. Inne natomiast są ukryte, i każde nawet drobne dzieło w nich umieszczone jest niczym skarb dla osób poszukujących zapomnianej sztuki w Krakowie. Chcemy zabrać Was na taką właśnie wyprawę po magicznym Krakowie, pełnym ukrytych dzieł artystycznych, magicznych miejsc i tajemniczych zagadek… Czy uda Wam się odkryć wszystkie tajemnice związane z Krakowską Bohemą i dokończyć wiersz tworzony na przestrzeni lat przez artystów?

AGENT NA WYSOKOŚCIACH

Wykorzystajcie swoje umiejętności współpracy w grupie oraz jej mocne strony i podejmijcie wyzwania sprawnościowe i logiczne na wysokości, lądzie i wodzie! Aby osiągnąć wyznaczony cel – uczestnicy będą ze sobą współpracować, ale i rywalizować – mając świadomość, że w każdej drużynie działa agent 😉 A to wszystko w pięknym otoczeniu lasów i wody – blisko centrum miasta lecz z dala od jego zgiełku!

agent-min
system irracjonalny-min
SZTUCZNA INTELIGENCJA

Systemy Sztucznej Inteligencji zyskują coraz większą popularność i stają się coraz powszechniej stosowane. Coraz częściej zastępują czynnik ludzki w procesach podejmowania decyzji w obszarach takich jak medycyna, ekonomia, a nawet rząd. Pewnego dnia specjaliści zauważają, że rozwiązania sugerowane przez system przestały być racjonalne. Błędne diagnozy medyczne jak i szereg decyzji związanych z gospodarką globalną ewidentnie dążą do zmniejszenia liczby ludności na Ziemi. Czy za niepokojącymi zmianami stoi błąd w systemie, atak hakerski a może zupełnie inny czynnik, na który nikt dotąd nie zwracał uwagi? I czy w obecnych czasach da się jeszcze postępować „racjonalnie”? Wyjdźcie poza ramy technologicznego systemu, aby dowiedzieć się, co w nim szwankuje. Przed Wami szereg wyzwań logicznych, sprawdzających Waszą orientację w terenie, umiejętność myślenia w nieszablonowy sposób i sprawdzający Wasze umiejętności komunikacji. Może uda Wam się rozwiązać zagadkę i powrócić do punktu, w którym system podporządkowany jest człowiekowi, nie odwrotnie.

CITY RALLY

Witamy na pokładzie. Miasto zamienia się w planszę, Wasz pojazd w pionek. Przed Wami szereg wyzwań, z którymi zmierzycie się eksplorując teren. Będziecie musieli wykazać się umiejętnością łączenia faktów, logicznym myśleniem, kreatywnością sprytem, a nawet odwagą w nieszablonowych kontaktach z “lokalsami”. Rozwiązania zagadek prowadzą do kolejnych lokalizacji, i następnych wyzwań. Czy uda Wam się dobrze poprowadzić swojego kierowcę, tak, aby jak najszybciej dotrzeć do celu? Podczas rozwiązywania zadań dowiecie się ciekawych faktów na temat miasta oraz w krótkim czasie przemierzycie jak najwięcej jego ścieżek.

city rally-min
tajemnicza receptura-min
TAJEMNICZA RECEPTURA

Julian Levchenko to znany na całym świecie producent wina wiśniowego. Pochodzi ze Lwowa, to tam założył swój biznes i opracował recepturę. Pewnego dnia, nikt nie wie dlaczego postanowił przenieść swój interes do innego miasta. Jest tajemniczą postacią, nigdy nie udzielił, żadnego wywiadu, niewiele wiadomo o jego prywatnym życiu. Kilka tygodni temu zaginął pozostawiając po sobie neseser i kilka szczelnie zamkniętych słojów.
Odkąd nie ma go w mieście produkcja wina wiśniowego musiała zostać wstrzymana, mieszkańcy (jak i detektywi) przerzucili się na wiśniową wódkę, co sprawiło ze śledztwo idzie bardzo powoli. Dziennikarze zaczęli prowadzić własne dociekania, cała sprawa jest opisana w lokalnej prasie lecz brak tu spójności. Ty i Twój zespół zostaliście przysłani, aby wesprzeć śledztwo. Czy uda Wam się odnaleźć Juliana lub przynajmniej jego przepis?

WYZWANIE DZIENNIKARSKIE

Przed Tobą i Twoim zespołem szansa życia! Jesteście na stażu w światowej stacji Telewizyjnej IBTV. Rekrutacja ma formę wyzwania z jakim zmierzą się zespoły przyszłych dziennikarzy i ekip filmowców. Zostajecie wysłani do nieznanego Wam miasta, a Waszym zadaniem będzie nakręcenie najlepszego materiału, który następnie będzie transmitowany w godzinach szczytu oglądalności IBTV. Tylko najlepszy reportaż trafi na ekrany, a zespół, który będzie jego autorem dostanie ciepłą posadkę w miejscu, które jest pępkiem światowych mediów.
Zostaniecie wyposażeni w sprzęt filmowy i rekwizyty niezbędne do nakręcenia obrazu i dźwięku. To od Was zależy, z jakiej strony pokażecie miasto swojej publiczności – jedno jest pewne – musicie wykazać się kreatywnością i niebanalnością. Co uda Wam się uchwycić, jakie sytuacje wywołać? Wyzwania, jakie będą przed Wami nadadzą tylko kierunek Waszym zmaganiom, reszta jest już w Waszych rękach! KAMERA! AKCJA!

wyzwanie dziennikarskie-min
oblakana-min
OBŁĄKANA

Pacjentka zakładu psychiatrycznego uciekła przez okno swojego pokoju pozostawiając po sobie tylko torbę i notatnik wypełniony dziwnymi treściami. Po przeglądnięciu historii jej choroby lekarz prowadzący stwierdził, że może stanowić zagrożenie dla siebie i innych. Jej matka zgłasza się do Was – Wydziału Śledczego, abyście pomogli odnaleźć jej córkę. Dodatkowo przypomniała sobie mały detal z jej dzieciństwa, który może być kluczowy w sprawie. Musicie wejść głęboko w psychikę chorej, podążać jej ścieżkami i zmierzyć się z jej niespokojnymi myślami, aby odnaleźć gdzie się ukrywa zanim stanie się coś niedobrego.

QUIZ MUZYCZNY

Jak najlepiej urozmaicić wspólne biesiadowanie? Ciekawą grą! Quiz muzyczny to połączenie najbardziej popularnych programów muzycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Zostaniecie podzieleni na drużyny, w których to będziecie rywalizować o statuetkę złotego mikrofonu! Zaczynamy od quizu muzycznego: puszczamy Wam po kilkanaście sekund wybranego przez nas utworu. Waszym zadaniem jest na karcie odpowiedzi napisać tytuł lub wykonawcę danego utworu. Drugą konkurencją jest kreatywne podejście do istniejących piosenek. Każda z drużyn ma za zadanie wymyślić zwrotkę do popularnego utworu! Trzecia konkurencja wymaga wyjścia poza swoją strefę komfortu: Puszczamy utwór, który w pewnym momencie się kończy… Zadaniem uczestników jest dośpiewanie kolejnego wersu utworu! Całość quizu kończymy wspólnym finałem – wielkim karaoke, w którym całym zespołem (już bez podziału na drużyny) zaśpiewacie wybrany utwór!

quiz muzyczny