Podczas wyjazdów integracyjnych stawiamy głównie na tworzenie przestrzeni, w której najważniejsze są relacje. Wierzymy, że ich zacieśnianie z dala od pracy, skutecznie wpływa na przenoszenie pozytywnych wibracji na grunt zawodowy – poprawę komunikacji, chęć współdziałania i wzajemne wsparcie w problemach dnia codziennego.
Przygotowaliśmy dla Was specjalne programy integracyjne, przeprowadzane blisko natury przez doświadczonych animatorów. Zrobimy wszystko, aby w pełni zintegrować i zregenerować Twoją grupę, a tym samym zainspirować ją do nowych wyzwań po powrocie do rzeczywistości.

MIEJSKI SURVIVAL

Tętniący życiem Kraków zaprasza do wspólnej przygody! Odkryjecie piękno Bulwarów Wiślanych i Podgórza, a przy okazji sprawdzicie się w licznych wyzwaniach sprawnościowo-logicznych, które czekają na Was w miejskiej dżungli 😉 Uczestnicy będą gromadzili punkty potrzebne do zbudowania finałowej konstrukcji, a przy ty zdobywali nowe umiejętności m.in. negocjatora, konesera sztuki, plagiatora, kolekcjonera, kinomaniaka oraz hardcorowego koksa 😉

color wars
COLOR WARS

Daj się ponieść zabawie w chmurze kolorowego pyłu! Bitwa kolorów to fantastyczny sposób na integrację, ale i rywalizację! Color Wars to bitwa, w której zwycięzców wyłania się jedynie na podstawie zabarwienia. Proszki holi są w pełni naturalne, posiadają certyfikaty, są nietoksyczne i przyjazne dla skóry, a co najważniejsze – w pełni zmywalne wodą! 

GRA INDIAŃSKA

Pióropusze w górę i w góry! Beskidy witają i zapraszają do indiańskiej przygody! Uczestnicy zostaną podzieleni na plemiona, których celem głównym będzie zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „WODZÓW IMPREZY”! Dostęp do piór, które stworzą naszyjnik wodza będzie możliwy po zaliczeniu zadań terenowych, których jakość wykonania będzie oceniana przez indiańskich przewodników imprezy. Uczestnicy rozwiną sprawność fizyczną, przywódczą oraz umiejętność logicznego myślenia.

gra lesna
LEŚNY LASER SHOT

Przenieście się w świat bezpiecznej i zdrowej rywalizacji strzeleckiej i poczujcie się, jak wewnątrz gry komputerowej na żywo w leśnym anturażu! Podczas starcia Laser Shot zostań wybitnym strzelcem, walecznym obrońcą i odważnym kamikadze! Laserowy system stymulacji pola walki działa na bazie Lasertag, a każdy uczestnik bierze udział w instruktażu, po którym odbywa się starcie – dzięki czemu gra jest w 100% bezpieczna, a uczestnicy kończą bitwę bez siniaków 🙂

W POSZUKIWANIU ŚWIĘTEGO GRALLA

Uczestnicy wyruszą w pełną niebezpieczeństw i oryginalnego humoru podróż, by odnaleźć najbardziej legendarny przedmiot w historii Ziemi – kielich zwany świętym Graalem. Poszukiwania odbędą się przy użyciu m.in. technik spotykanych w geocachingu w wersji offline. Wyruszymy w najciekawszą podróż, oczekując nieznanego, otwarci na przygody! Na koniec czeka na Was: pogańskie ognisko, pieśni i zagadki słowiańskie, wszystko to przy akompaniamencie bębnów.

w poszukiwaniu swietego gralla
beskidy express
BESKIDY EXPRESS

Opis w trakcie przygotowania…

AGENT NA WYSOKOŚCIACH

Wykorzystajcie swoje umiejętności współpracy w grupie oraz jej mocne strony i podejmijcie wyzwania sprawnościowe i logiczne na wysokości, lądzie i wodzie! Aby osiągnąć wyznaczony cel – uczestnicy będą ze sobą współpracować, ale i rywalizować – mając świadomość, że w każdej drużynie działa agent 😉 A to wszystko w pięknym otoczeniu lasów i wody – blisko miasta lecz z dala od jego zgiełku!

agent na wysokosciach
kulig po staropolsku
GRA ZBÓJNICKA & KULIG PO STAROPOLSKU

A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Beskidy? Czemu nie! Co prawda nie pomożemy Ci się spakować, ale zabierzemy z zatłoczonego miasta i zaplanujemy dla Ciebie najlepszy weekend w górach!
W planach oprócz górskich, zimowo – bajkowych wędrówek, możesz liczyć także na naszych najlepszych instruktorów narciarstwa oraz na najdłuższe i najlepiej przygotowane stoki. Wieczorami natomiast zaprosimy Cię na zbójnicką biesiadę z góralską kapelą w tle oraz kulig po staropolsku – czyli konie, pochodnie i bardzo dużo śniegu i tajemnicze spotkanie z górskimi zbójnikami, które może okazać się dla Was nie lada wyzwaniem!