Podczas wyjazdów integracyjnych stawiamy głównie na tworzenie przestrzeni, w której najważniejsze są relacje. Wierzymy, że ich zacieśnianie z dala od pracy, skutecznie wpływa na przenoszenie pozytywnych wibracji na grunt zawodowy – poprawę komunikacji, chęć współdziałania i wzajemne wsparcie w problemach dnia codziennego.
Przygotowaliśmy dla Was specjalne programy integracyjne, przeprowadzane blisko natury przez doświadczonych animatorów. Zrobimy wszystko, aby w pełni zintegrować i zregenerować Twoją grupę, a tym samym zainspirować ją do nowych wyzwań po powrocie do rzeczywistości.

color wars
COLOR WARS

Po otrzymaniu proszków Holi, drużyny rozpoczynają bitwę kolorów, która wyłania zwycięską drużynę! Wygrywa bowiem drużyna, która będzie miała na sobie mniej kolorów drużyny przeciwnej.

GRA LEŚNA

Pióropusze w górę i w góry! Beskidy witają i zapraszają do indiańskiej przygody! Uczestnicy zostaną podzieleni na plemiona, których celem głównym będzie zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „WODZÓW IMPREZY”! Dostęp do piór, które stworzą naszyjnik wodza będzie możliwy po zaliczeniu zadań terenowych, których jakość wykonania będzie oceniana przez indiańskich przewodników imprezy. Uczestnicy rozwinął sprawność fizyczną, przywódczą oraz umiejętność logicznego myślenia.

gra lesna
beskidy express
BESKIDY EXPRESS

Opis w trakcie przygotowania…

W POSZUKIWANIU ŚWIĘTEGO GRALLA

Opis w trakcie przygotowania…

w poszukiwaniu swietego gralla
LEŚNY LASER SHOT

Gra, w którą zagracie nawet w garniturze 🙂
Zabawa w 100% bezpieczna, bezbolesna i bez masek.
Jest to laserowy system symulacji pola walki działający na bazie Lasertag: gracz zostaje wyposażony w opaskę na głowę oraz broń laserową. Po udzieleniu instruktażu, odbywa się starcie między dwoma drużynami. Po rozegraniu bitwy udają się wraz z instruktorem na ogłoszenie wyników kto okazał się najlepszym strzelcem, najlepszym obrońcą i … kamikadze !

AGENT NA WYSOKOŚCIACH

Uczestnicy wykorzystują swoje umiejętności i mocne strony wykonując liczne zadania sprawnościowe i logiczne w trzech przestrzeniach – na wysokości, na lądzie i wodzie. Będą musieli rywalizować ze sobą, ale też współpracować ze sobą, aby osiągnąć wyznaczony cel – jednak nie jest to tak proste jak się może wydawać – w każdej z drużyn działa agent, który będzie umiejętnie przeszkadzał w poprawnym wykonywaniu zadań.

agent na wysokosciach
team meeting w naturze
TEAM MEETING W NATURZE

Opis w trakcie przygotowania…

OBSERWACJA GWIAZD Z ASTRONOMEM

Opis w trakcie przygotowania…

obserwacja gwiazd z astronomem
kulig po staropolsku
GRA ZBÓJNICKA & KULIG PO STAROPOLSKU

W planach oprócz górskich, zimowo – bajkowych wędrówek, możesz liczyć także na naszych najlepszych instruktorów narciarstwa oraz na najdłuższe i najlepiej przygotowane stoki. Wieczorami natomiast zaprosimy Cię na zbójnicką biesiadę z góralską kapelą w tle oraz kulig po staropolsku – czyli konie, pochodnie i bardzo dużo śniegu i tajemnicze spotkanie z górskimi zbójnikami, które może okazać się dla Was nie lada wyzwaniem!