zdj (5)

GRY BIUROWE

 

 

 

 

 

 

 

SKRZYNIA LEONARDA

Leonardo Da Vinci pozostawił po sobie wiadomość o tajemniczym, niespotykanym materiale. Materiał ten ukrył w skrzyni, a dostęp do niego zabezpieczył szeregiem zagadek logicznych i kreatywnych. Czy uda Wam się otworzyć skrzynie i poznać Tajemnice? Skrzynie kreatywności zaczynają się od wiadomości wideo, w której męski głos wzywa uczestników do gry. Okazuje się, że to sam Leonardo Da Vinci z przeszłości, szuka śmiałków którzy podejmą się jego wyzwań. Wyzwania te wymagają dużej kreatywności, umiejętności logicznego myślenia, zaufania do siebie nawzajem, sprytu, a także współpracy tak w zespole jak i poza nim. Każda drużyna na stole przed sobą widzi zamkniętą skrzynie, w tle słychać tykanie zegara odliczającego czas. Czy tajemnica Leonarda zostanie odkryta?

 

 

 

 

 

 

 

 

ROZBROIĆ BOMBĘ!

Wasze biuro  otrzymuje tajemniczy  telefon. Wynika z niego, że gdzieś na terenie organizacji podłożona została bomba. Na szczęście jesteście Tajnymi Agentami, przeszkolonymi do podejmowania zadań specjalnych! Waszym zadaniem będzie odnalezienie i rozbrojenie bomby. Czasu jest niewiele, dlatego musicie rozdzielić się na podzespoły, które przeszukają kolejne lokalizacje, i rozwiązują zagadki i zadania pozostawione przez tajemniczego przestępcę!

 

 

 

 

 

 

 

 

ARCHEOLOGICZNA ZAGADKA

Zespół archeologów odkrył niedawno dziwną skrzynię podczas wykopalisk. Na górze znajduje się szyfrowanie wskazujące, że zawartość pudełka może być niebezpieczna dla cywilizacji jeśli nie zostanie w porę otwarta. Na skrzyni jest data. To dzisiaj! Dzisiaj jest ostatni dzień aby uratować świat!  Pudełko jest zamknięte na siedem tajemniczych kodów, a czas jest ograniczony. Twoja grupa jest podzielona na zespoły specjalistów, którzy muszą pracować nad otwarciem pudełka i neutralizacją jego zawartości. Czy uda Wam się uratować ludzkość przed tą puszką Pandory?

 

 

 

 

 

 

 

 

QUIZ MUZYCZNY

Jaki jest najlepszy sposób na urozmaicenie spotkania firmowego? Ciekawa gra! Music Quiz to połączenie najpopularniejszych programów muzycznych, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Podzieleni na zespołu zmierzycie się z szeregiem konkurencji, po to aby dowieźć kto jest godny statuetki złotego mikrofonu!

 

 

 

 

 

 

 

 

SYSTEM IRRACJONALNY

Systemy Sztucznej Inteligencji zyskują coraz większą popularność  i stają się powszechniej stosowane. Coraz częściej zastępują czynnik ludzki w procesach podejmowania decyzji w obszarach takich jak medycyna, ekonomia, a nawet rząd. Pewnego dnia specjaliści zauważają, że rozwiązania sugerowane przez system przestały być racjonalne. Błędne diagnozy medyczne jak i szereg decyzji związanych z gospodarka globalną ewidentnie dążą do zmniejszenia liczby ludności na Ziemi. Czy za niepokojącymi zmianami stoi błąd w systemie, atak hakerski a może zupełnie inny czynnik, na który nikt dotąd nie zwracał uwagi? I czy w obecnych czasach da się jeszcze postępować „racjonalnie”?

Wyjdźcie poza ramy technologicznego systemu aby dowiedzieć się, co  w nim szwankuje. Przed Wami szereg wyzwań logicznych, sprawdzających, umiejętność myślenia w nieszablonowy sposób i Wasze umiejętności komunikacji.

Może uda Wam się rozwiązać zagadkę i powrócić do punktu, w którym system podporządkowany jest człowiekowi, nie odwrotnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

WARSZTATY EKOLOGICZNE DIY

 

Opis wkrótce

 

 

 

 

SPRAWDŹ POZOSTAŁE OPCJE