CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Każda firma jest jak pracujący w niej ludzie – zmienia się wraz z nimi. Ma swoje potrzeby, swoje cele i swój własny kierunek rozwoju. To, co sprawdza się u konkurencji, być może wcale nie sprawdzi się w innym miejscu. Ba, czasami może wręcz zaszkodzić – jak nieświeże jedzenie na wynos. Lubimy oryginalne składniki i nietypowe połączenia smaków, dlatego do powierzonych nam zadań podchodzimy indywidualnie. Jak właściciel stoiska na ekotargu, który zawsze ma czas na to, by porozmawiać o tym, na co masz dzisiaj ochotę. Cenimy Twój czas, dlatego zapewniamy kompleksową organizację wyjazdów firmowych z dala od technologii – tam, gdzie ścieżki wychodzą poza utarte szlaki.

BLISKO NATURY

Ponieważ sami pracujemy na co dzień z technologią, wyjątkowo doceniamy korzyści płynące z obcowania z naturą. Lubimy łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego w nasze wyjazdy wplatamy kojącą moc zielonych drzew i świeżego, wolnego od smogu powietrza. Góry, morze, jeziora… Każdy region Polski zachwyca nas tak samo!

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ PASJONATÓW

Nie posiadamy pośredników – cały nasz zespół to zgrana ekipa ludzi, których łączą podobne wartości. Bardzo szybko jesteśmy w stanie stworzyć scenariusz wyjazdu od zera, dopasowując go do Twoich oczekiwań. Korzystamy też z gotowych, sprawdzonych scenariuszy, które udoskonalamy wraz z każdym wypadem.

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA WYJAZDU

Wypytamy Cię o potrzeby, wymyślimy scenariusz wyjazdu, przydzielimy animatora, zarezerwujemy noclegi, wynajmiemy transport, dowieziemy pod właściwy adres, zakwaterujemy, zrealizujemy ustalony scenariusz, zaprosimy na wieczorną biesiadę, odwiedziemy bezpiecznie do domu, …  a na końcu wyślemy zdjęcia z wyjazdu.

MOŻLIWOŚĆ PERSONALIZACJI OFERTY

Jesteśmy elastyczni i głęboko przekonani o tym, że nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Jeżeli nie da się wejść drzwiami, wejdziemy oknem. Ale uważaj. Twoi pracownicy mogą to polubić. Ty wiesz co, my wiemy jak.

NIESZABLONOWE POMYSŁY

Jesteśmy żądni wrażeń. Wspomnień, do których wraca się przez kolejne pół roku. Historii, które opowiadane setny raz, nadal wywołują uśmiech. Inside joke’ów, które spajają grupę. Dbamy o to, by każdy wyjazd był wyjątkowy. Na swój własny sposób.

ZNAJOMOŚĆ POTRZEB KORPORACJI

Mówi się, że korporacjach człowiek jest tylko trybikiem w machinie. Mamy świadomość tego, że różnorodność charakterów, poglądów i zainteresowań może być bardzo rozwijająca – wystarczy tylko stworzyć warunki by poznać współpracowników.  

DLACZEGO TO TAKIE WAŻNE?

Współczesne pokolenie młodych ludzi, śmiało wchodzących na rynek pracy, jest przeświadczone o swojej wyjątkowości i wysokich kompetencjach, przedsiębiorcze oraz bardzo pewne siebie. Niezwykle istotną rolę w ich motywacji i podejmowanych decyzjach pełnią wyższe wartości, a definicją sukcesu jest praca, która zarówno godzi się z ich stylem życia, jak i daje poczucie samorealizacji i spełnienia. Jak firmy, które chcą się prężnie rozwijać i być o krok przed konkurencją mogą sprostać temu wyzwaniu?

WIĘKSZA MOTYWACJA I EFEKTYWNOŚĆ ZESPOŁU

Oderwanie się od tego, czym żyje się na co dzień, pomaga złapać dystans – do siebie, innych i świata. Przewietrzyć głowę, odpocząć, naładować baterie. Wrócić do swoich obowiązków z nową energią i zapałem. Nasze wyjazdy organizujemy w miejscach blisko natury. Tam, gdzie zieleń drzew koi zmęczone oczy, a świeże powietrze długo wibruje w płucach. Chcemy, by były wspominane jeszcze długo przy kuchennych rozmowach, czy towarzyskich wyjściach na piwo, dlatego dokładamy wszelkich starań, by towarzyszące im emocje były jak najdłużej żywe.

PROMOCJA FIRMY I PRESTIŻ W TRAKCIE REKRUTACJI

Branża technologiczna rozwija się bardzo szybko. To właśnie tutaj powstaje najwięcej nowych atrakcyjnych miejsc pracy, które kuszą możliwościami. Młodzi ludzie poszukują firm, które nie tylko pozwolą im nieźle zarobić, ale zaoferują też wartość dodaną – możliwość osobistego i zawodowego rozwoju, wspólnotę wartości i idee, za którymi będą mogli podążać. Wyjazdy firmowe, które są czymś więcej niż typowo imprezowym spędem, są argumentem, który z powodzeniem posłużyć może do budowania przewagi konkurencyjnej wśród firm o podobnym profilu działalności.

PRZYWIĄZANIE DO FIRMY I LOJALNOŚĆ PRACOWNIKÓW

Najważniejszą wartością każdej firmy są ludzie. Inwestycja w rozwój pracowników, jest inwestycją w rozwój przedsiębiorstwa, bez względu na to, czym się zajmuje. Pracownicy, którzy otrzymują od firmy zainteresowanie, sami bardziej interesują się tym, co się w niej dzieje – i chcą dać również coś od siebie. Tworzenie przyjaznego miejsca pracy sprawia, że związani z nim ludzie o wiele chętniej angażują się w życie firmy i chcą mieć wpływ na jej rozwój. To bardzo ważne zwłaszcza w przypadku millenialsów, którzy w rozwoju zawodowym szukają dodatkowych wartości.

Współczesny świat zmienia się w szybkim tempie. Zmieniają się również ludzie – ich doświadczenia, oczekiwania i wartości. Przeanalizowaliśmy współczesne trendy, by być jak najbliżej tego, co ważne dla młodego pokolenia wkraczającego na rynek pracy. Czy wiesz, co warto wziąć pod uwagę tworząc wyjątkową firmę i chcąc przyciągać do siebie najlepszych?