Praca w dzisiejszych czasach to nie tylko pieniądze, ale coraz częściej również poczucie sensu, które ze sobą niesie – satysfakcję z bycia częścią zespołu, wspólnotę wartości, które można dzielić oraz pole do rozwoju, nie tylko zawodowego. Inwestycja w ludzi jest inwestycją w firmę, dlatego prężnie rozwijamy sekcję warsztatów interpersonalnych, podczas których pracownicy doskonalą swoje umiejętności miękkie.

Podczas wyjazdów szkoleniowych stawiamy głównie na program dopasowany do indywidualnych potrzeb danej firmy, a także zespołów, które chcą pójść o krok dalej. Wierzymy, że umiejętności wypracowane na warsztatach prowadzonych przez specjalistów, będą procentowały w życiu codziennym – prywatnym i zawodowym – znacznie przyczyniając się do rozwoju w skali mikro, pojedynczego człowieka, jak i w skali makro, na poziomie instytucji.

SPECJALIŚCI PASJONACI

KAMERALNE GRUPY

BLISKO NATURY

ROZWÓJ KREATYWNOŚCI

POŁĄCZENIE TEORII I PRAKTYKI

ODERWANIE OD TECHNOLOGII

 

NASZE WARSZTATY

Przygotowaliśmy dla Was kilka gotowych propozycji rozwojowych warsztatów, które dowolnie można ze sobą mieszać, by skomponować idealne połączenie nabywanych umiejętności. Warsztaty podzieliliśmy na sekcję interpersonalną, stymulującą rozwój jednostek, a także na sekcję twórczego rozwiązywania problemów – w czasie takiej sesji pracownicy mogą wspólnie przeanalizować aktualne problemy, które ich dotyczą, popracować nad dalszymi kierunkami rozwoju firmy lub skupić się na przeprojektowaniu przestrzeni, w której na co dzień przebywają.