ZAUFALI NAM
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje
Realizacje

WARSZTAT W BESKIDACH
Zorganizowany dla grupy polsko-niemieckiej dwudniowy warsztat „Change management and managing emotion”. Zwieńczeniem wyjazdu był rafting Popradem.

Realizacje
Realizacje

AGENT – COLOR WARS
Uczestnicy mieli do wykonania szereg zadań: na lądzie, wodzie i w powietrzu. Przy okazji musieli bacznie obserwować agenta, którego celem było pokrzyżowanie szyków drużynie. Ostateczne starcie – bitwa na kolory wyłoniła zwycięski team!

BESKIDZKA GRA TERENOWA
Zorganizowana dla firmy Gamedesire. Uczestnicy zostali podzieleni na plemiona, których celem głównym było zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „wodzów imprezy”!

Realizacje
Realizacje

ZABAWY Z DREWNEM
Całodzienna przygoda z drewnem. Zaznajomiliśmy się z podstawami pracy z drewnem, pozytywnie wyładowali swoją energię i przy okazji stworzyli coś niepowtarzalnego i tylko „Swojego”.

REJS PO DZIKICH MAZURACH
Jacht na tydzień stał się domem, kuchnią, miejscem życia i zabawy. Survivalowa doba na wyspie bez cywilizacji, tajniki żeglarstwa, chilloutu i odpoczynek w promieniach słońca oraz rytmie kołyszących fal.

Realizacje
Realizacje

WEEKEND Z MINDFULNESS
Pełen spokoju i wyciszenia weekend z praktyką uważności w górskiej scenerii Tatr. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób uspokajać umysł, redukować stres i napięcie, radzić sobie  z trudnymi sytuacjami i emocjami.

KUCHNIA NATURALNA
Lekkość, zapach, smak, radość, duża dawka praktycznej wiedzy, sporo ciekawostek, dłonie pełne ciepła oraz miłości,  a i pełne pasji spojrzenie. Wszystko ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Realizacje