Wdech. Wydech. Świeże powietrze wdziera się w nasze zmęczone smogiem płuca, a nas ogarnia euforia. Właśnie tak zaczynamy wszystkie nasze wyjazdy. Każdy z nich to nowa przygoda: nowi ludzie, nowe emocje i nowe wspomnienia, które żyją w nas jeszcze długo potem. Wracamy do tych zdjęć za każdym razem, gdy ogarnia nas zmęczenie codziennością. Przenosimy się myślami tam, gdzie ciągnie nas najbardziej – bliżej ludzi, bliżej natury, w samo centrum przygody! Cieszymy się, że jedną z nich mogliśmy przeżyć właśnie z Tobą i Twoim zespołem. Oraz nie możemy doczekać, kiedy spotkamy się ponownie!

BESKIDZKA GRA TERENOWA
Zorganizowana dla firmy Gamedesire. Uczestnicy zostali podzieleni na plemiona, których celem głównym było zwycięstwo drużyny w klasyfikacji piórowej a – co za tym idzie – zdobycie tytułu „wodzów imprezy”!

Realizacje
Realizacje

ZABAWY Z DREWNEM
Całodzienna przygoda z drewnem. Zaznajomiliśmy się z podstawami pracy z drewnem, pozytywnie wyładowali swoją energię i przy okazji stworzyli coś niepowtarzalnego i tylko „Swojego”.

REJS PO DZIKICH MAZURACH
Jacht na tydzień stał się domem, kuchnią, miejscem życia i zabawy. Survivalowa doba na wyspie bez cywilizacji, tajniki żeglarstwa, chilloutu i odpoczynek w promieniach słońca oraz rytmie kołyszących fal.

Realizacje
Realizacje

WEEKEND Z MINDFULNESS
Pełen spokoju i wyciszenia weekend z praktyką uważności w górskiej scenerii Tatr. Uczestnicy dowiedzieli się, w jaki sposób uspokajać umysł, redukować stres i napięcie, radzić sobie  z trudnymi sytuacjami i emocjami.

KUCHNIA NATURALNA
Lekkość, zapach, smak, radość, duża dawka praktycznej wiedzy, sporo ciekawostek, dłonie pełne ciepła oraz miłości,  a i pełne pasji spojrzenie. Wszystko ku zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Realizacje