A gdyby tak… Znowu stać się dzieckiem? Zapomnieć o konwenansach, dać się ponieść dzikiej radości, a nawet wybrudzić? Po prostu dobrze się bawić? Przygoda to emocje, które zostają w człowieku na bardzo długo. Jeszcze fajniej, gdy można je dzielić z innymi!
Zmęczenie po aktywnie spędzonym dniu jest zupełnie innym rodzajem zmęczenia niż to, które dopada nas po całym dniu pracy. Cieszy o wiele bardziej! Bolące mięśnie, siniaki i lekko nadwyrężone ścięgna to najlepszy sposób na to, by przekonać się o tym, jak smakuje życie.

ROWEREM PO BEZDROŻACH
ROWEREM PO BEZDROŻACH

ROWEREM PO BEZDROŻACH

Rower – dwa koła, kierownica, siodełko… Jak niewiele potrzeba, żeby odkryć to, co znajduje się za horyzontem. Pieszo za wolno, samochodem zbyt szybko i chaotycznie. To właśnie rower może zawieźć Cię tam, gdzie ani samochód, ani nogi Cię nie zaprowadzą, i pozwoli Ci na reset, jakiego każdy z nas potrzebuje od czasu do czasu.
Poczucie nieskrępowanej wolności wraz z ciekawością świata, to kwintesencja tego, co chcemy Ci zaproponować. Zabierzemy Cię w miejsca, o których istnieniu pewnie nie zdawałeś sobie sprawy, a znajdują się niedaleko. Polska jest niezwykle bogata w Parki Narodowe, Parki Krajobrazowe, czy Puszcze, dzięki czemu w większości regionów naszego kraju można znaleźć miejsca malownicze, unikalne i wyjątkowe. Oprócz oderwania się od współczesnej – betonowej – rzeczywistości, i podróżowaniu po leśnych ścieżkach i szlakach proponujemy również naukę podstaw Bushcraftu – wiedzy dzięki której nauczysz się jak rozpalać ogień, jak wybierać odpowiednio drewno na opał, w jaki sposób planować obozowiska i wiele innych.

INNE PROPOZYCJE
WYPRAWY GÓRSKIE

WYPRAWY GÓRSKIE

PRZYGODA W PIENINACH

PRZYGODA W PIENINACH

BIEGIEM PO GÓRACH

BIEGIEM PO GÓRACH

RAFTING

RAFTING

JAZDA KONNA

JAZDA KONNA

NAPISZ DO NAS NA INFO@TECHDETOX.PL I OTRZYMAJ PROGRAM POSZCZEGÓLNYCH WYPADÓW PRZYGODOWYCH LUB PEŁNĄ OFERTĘ DOPASOWANĄ DO TWOICH POTRZEB!