Pomysł na wyjazdy z dala od technologii zrodził się zupełnie blisko niej – w samym środku korporacyjnego życia, podczas przerwy na kawę. Wlewając w siebie kolejne łyki czarnej mocy, myśleliśmy o tym, że najwyższy czas odpocząć. Odciąć się. Zmienić perspektywę. O, na przykład na taką: taras drewnianej chaty pod lasem, a wokół cisza. I stolik, na który można odłożyć pusty już kubek.

Każdy z nas jest inny. Różnorodność charakterów, doświadczeń i historii, które nas ukształtowały, pozwala nam patrzeć na te same sprawy z zupełnie różnych punktów widzenia. Mamy wspólny cel, ale dążymy do niego na swój własny sposób – uzupełniając się. Wspólne sukcesy są udziałem każdego z osobna. Wierzymy, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, dlatego z entuzjazmem tworzymy przestrzeń dla firm, które są świadome tego, że ich największą wartością są pracujący dla niej ludzie.

NASZ ZESPÓŁ
CEO, FINANSE

BARTŁOMIEJ GOLIS

CEO, FINANSE
CEO, MARKETING

KRZYSZTOF BEDNARCZYK

CEO, MARKETING
EVENT MANAGER

NATALIA BOCHNIARZ

EVENT MANAGER
ANIMACJA

MATEUSZ KOCLEGA

ANIMACJA & FOTO
SOCIAL MEDIA

KAROLINA ŚWIĄTEK

SOCIAL MEDIA
KONSULTACJA PRAWNA

FILIP GOLIS

KONSULTACJA PRAWNA
WSPÓŁPRACA
O nas
 • Rodowita kryniczanka,  na co dzień mieszkająca w Krakowie. Od dziecka aktywna sportowo, ale dopiero pod koniec studiów odkryła góry i swoją miłość do nich. Od 2014 r. zaczęła przygodę z bieganiem po górach i cały czas się rozwija zdobywając kolejne sportowe sukcesy na arenie polskiej oraz międzynarodowej. Jako jedyna kobieta na świecie w 2016 r. ukończyła całą serie biegów Skyrunning Extreme, czyli biegów łączących ze sobą bieganie i wspinanie na dystansach ok. 60 km. Zimą zamienia buty biegowe na narty ski-tourowe. Jak sama mówi: „W sumie to wolę zimę od lata, ale coś trzeba robić – jak nie ma śniegu, to biegam”. Ponadto Natalia jest pilotem wycieczek, instruktorem narciarstwa i snowboardu, a także od 2017 r. certyfikowanym trenerem personalnym. Od kilku lat prowadzi również zajęcia biegowe dla biegaczy –amatorów.

O nas
 • „Góral spod samiuśkich Tater”. Wywodzi się z rodu Tatarów skąd pochodzili znani myśliwi, przewodnicy tatrzańscy, ratownicy TOPR, muzykanci, budarze czy architekci. Z wykształcenia ekonomista, a z zamiłowania człowiek żywiołów. Kocha góry, las, wodę. Wieloletni instruktor harcerski, wychowawca, taternik, speleolog, żeglarz, skialpinista, pasjonat turystyki rowerowej, instruktor narciarski i przewodnik górski. Aktualnie na stażu jako Ratownik Kandydat w Grupie Podhalańskiej GOPR i TOPR. Uśmiechnięty, optymistyczny, troskliwy, z góralskim poczuciem humoru, zawsze dba o bezpieczeństwo osób, które bierze w góry.

O nas
 • Screenwriter, Story Designer, Story Coach, Archetypes Consultant. Od ponad 20 lat bada, tworzy i eksperymentuje z opowieściami. Jako scenarzysta uczestniczył w setkach zrealizowanych projektów TV na wszelkich etapach pracy literackiej. Od lat piastuje funkcje headwritera budując i koordynując pracę zespołów scenariuszowych. (m.in. reality show „Bar”, „Świat według Kiepskich”, „Biuro kryminalne”, główny scenarzysta „Na wspólnej”, „Dwie strony medalu” oraz „Julia”). Przeprowadził kilkadziesiąt branżowych warsztatów Kreatywnego, Pisania, Scenariopisarstwa, Storytellingu Wizerunkowego, Komunikacji w Zespole Projektowym, Praktycznego Zastosowania Archetypów (współprowadzi kanał „archetypy w praktyce” na fb). Łączy, miesza, eklektyzuje wiedzę z (pozoru) bardzo odległych dziedzin. Ma inspirować i działać. Nie wstydzi się przekładać kreatywne myślenie, nad krytyczne.

O nas
 • Certyfikowany instruktor turystyki rowerowej. Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część naszego kraju a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracuje z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawia i buduje rowery..

O nas
 • Agnieszka jest performerką spożywczą, dilerką kiszonego brokatu oraz fotografką. Działa pod kryptonimem „Gotuje, nie truje” i od 2014 prowadzi warsztaty edukacyjno-kulinarne, a także wyjazdy warsztatowe. Pomaga znaleźć drogę do zdrowego gotowania i jedzenia innym. Promuje kuchnię organiczną, a jej hasło to ” Ultra prosta zdrowa kuchnia bez przesady”. Zapraszamy na jej stronę oraz fanpejdż

O nas
 • Counsellor i trener biznesu. Z wyszktałcenia jest psychologiem.
  Od ponad 14 lat pracuje z ludźmi w formie szkoleń, treningów rozwojowych oraz sesji counsellingu Gestalt. Wspiera ich w stawaniu się sobą w rolach, które pełnią w życiu. Przeszkoliła ponad 1000 osób w korporacjach. Pracowała jako psycholog z żołnierzami wyjeżdżającymi na misje do Afganistanu, Iraku oraz z funkcjonariuszami MSWiA. Jej największą pasją jest taniec towarzyski. Więcej o Lenie na: www.lenaczernecka.com

O nas
 • Każdego dnia pracuje z Zespołami, by zwiększać zyski i rozwijać potencjał firm poprzez usprawnianie komunikacji. Dzięki umiejętności dobierania odpowiednich miejsc w firmie dla poszczególnych osób, potrafi wydobywać potencjał z ludzi i budować silne Zespoły. Pasjonuje ją uczenie innych zarówno podczas szkoleń jak i pracy indywidualnej. Przedsiębiorczości uczyła się od najmłodszych lat, angażując się w działalność firm rodzinnych: dziadków i rodziców. W zakresie obsługi klienta zaczęła się szkolić już jako nastolatka, gdzie weekendami obsługiwała klientów firmy rodzinnej. Od zawsze lubiła organizować inicjatywy, dzięki którym ludzie mogli działać na rzecz wspólnej idei, stąd często piastowała funkcje lidera, przewodniczącej, a także Prezesa Fundacji. Uwielbia poznawać nowych ludzi i  tę pasję realizuje przeprowadzając wywiady z inspirującymi przedsiębiorcami. Do życia podchodzi z ogromnym uśmiechem i pozytywną energią, bo kieruje się zasadą, że jeśli nie dostajesz tego co chcesz, dostajesz coś lepszego – doświadczenie!

O nas
 • Absolwentka Moskiewskiej Szkoły Teatralnej STD oraz Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku. Studiowała także w Nazionale Centro Danza, Musica e Teatro oraz Conservatorio di Musica S. Cecylia w Rzymie. W 2015 roku zdała państwowy egzamin dla aktorów dramatu ZASP. Współpracowała m.in. z Szymonem Waćkowskim („Cyber Zombie” oraz „Mieszkanie Kalipso”), Lorettą Vaskova („Nina” na podstawie „Mewy” A. Czechowa), Giuseppe L. Bonifatim („MAREN OGJEG”) czy Aleksjejem Iszukiem („Таинственные знаки”). Miała okazję wystąpić w spektaklu Teatru Telewizji oraz brać udział w realizacji Teatru Polskiego Radia. Ma za sobą reżyserię czytania performatywnego, na podstawie Listów do nienarodzonego dziecka O. Fallaci.

O nas
 • Z wykształcenia psycholog (stopień magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim), trenerka i szkoleniowiec, obecnie jest w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness (uważności), aktywnie angażuje się w działania organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją ekologiczną oraz zrównoważonym rozwojem.

O nas
 • Sto pomysłów na minutę, niespokojna dusza. Na co dzień stolarz, w poprzednim wcieleniu instruktor w korpo-siłowni. W poszukiwaniu swojego „ja” odkrył miłość do drewna jako sposób na życie. Tak narodziło się jego pierworodne dziecko – pracownia StareDechy.pl. Po godzinach sportowiec, miłośnik gór i świętego spokoju.

NASZE WARTOŚCI

POWRÓT DO NATURY BEZ TECHNOLOGII

CZAS NA ODPOCZYNEK I BLISKIE RELACJE

OTWARTOŚĆ NA DOŚWIADCZENIA I ROZWÓJ

MEDIA O NAS

„Urodziłem się w czasach, w których nie było wszechobecnej technologii cyfrowej. Spędzaliśmy czas ze znajomymi i rodziną, głównie na zewnątrz – wspomina Krzysztof. A Bartłomiej dodaje, że w wyjazdach Techdetox chodzi przede wszystkim o powrót do korzeni, o tęsknotę za relacjami z ludźmi, w których nie pośredniczyły żadne wynalazki.”

„Nie jesteśmy skazani na płynięcie z nurtem pochłaniającej technologii. Można odskoczyć na chwilę w bok, przyjrzeć się z dystansu bezwładnej masie informacyjnej zalewającej cały świat i odkryć życie na nowo. Takie życie, które doświadcza się bez pośrednictwa elektronicznych gadżetów. Takie, gdzie ważny jest człowiek. Nie komputer i telefon. Właśnie Ty.”