Z uwagi na coraz wiekszą obecność technologii w naszym życiu, granica między światem wirtualnym, a realnym staje się coraz mniej widoczna. TechDetox promuje życie offline, w którym technologia jest tylko dodatkiem, nie zaś priorytetem. Dla nas najważniejsze są bezpośrednie, prawdziwe relacje z ludźmi, własny rozwój oraz życie bliżej natury.

 1. Tworzymy wyjazdy w taki sposób, abyś w jak najkrótszym czasie zrelaksował się i zregenerował.
 2. Organizujemy wyjazdy wyłącznie dla kameralnych grup, abyś zbudował lepsze relacje z uczestnikami.
 3. Nie będziesz korzystał z internetu i telefonu, abyś skoncentrował się na wypoczynku na łonie natury i poznawaniu ciekawych ludzi.
 4. Wybieramy tylko takie miejsca, w których będziesz miał nieograniczony kontakt z naturą.
 5. Nasz zespół to ludzie pełni pasji i eksperci w tym co robią.
 6. Ciągle doskonalimy nasze wyjazdy szukając nowych alternatyw na wypoczynek.

NASZE REALIZACJE

NASZ ZESPÓŁ

O nas
 • Wieloletnia praca w krakowskich korporacjach zainspirowała go do stworzenia rewolucji w sposobie spędzania wolnego czasu. Ceni nawiązywanie relacji z ludźmi, życie w zgodzie z naturą i rozwój na każdym kroku. Wyznaje zasadę „Trzeba żyć, a nie przeżyć”. Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od dziecka czynnie uprawiający turystykę górską i rowerową. Pasjonat samochodów z epoki PRL – właściciel „Czerwonej Strzały 126p”.

O nas
O nas
 • Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – Można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część naszego kraju a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracuje z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawia i buduje rowery.

O nas
 • Z wykształcenia psycholog (stopień magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim), trenerka i szkoleniowiec, obecnie jest w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness (uważności), aktywnie angażuje się w działania organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją ekologiczną oraz zrównoważonym rozwojem.

O nas
 • Czarna góralska prosto z Beskidów! Absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza, pedagogika szkolna, pedagogika specjalna (specjalizacja: surdopedagogika) oraz filologia polska. Kilka lat temu uzyskała także tytuł magistra animacji społeczno – kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto Natalia jest certyfikowanym animatorem czasu wolnego, dyplomowanym opiekunem medycznym oraz wielkim pasjonatem górskich szlaków! Przez ostatnie kilka lat swoje doświadczenie zdobywała na stanowisku koordynatora animacji prowadząc zajęcia integracyjne, wycieczki górskie, gry i zabawy i event-y dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz seniorów. Wolne chwile spędza na nauce języka migowego i na panelu – podczas treningów wspinaczkowych.  Natalia to niesamowity wulkan pozytywnej energii, która zaplanuje i poprowadzi najlepszą góralską biesiadę! 

O nas
 • Jej wielką pasją jest żeglarstwo. Prowadzi własne rejsy, pływa po różnych morzach, przemierzyła Atlantyk i Arktykę, ale najbardziej uwielbia być na naszych Mazurach. Zawodowo pracuje jako producentka TV i nawet tą pasję realizowała częściowo na Mazurach. Jeden z jej programów dla Canal+Discovery był właśnie o podróżach po Polsce. Prywatnie uwielbia szczere rozmowy przy ognisku, zdrowe jedzenie, zachwyca ją natura i historie ludzi. Tańczy salsę, ćwiczy jogę i medytuje.

O nas
 • Autorka wystaw, scenografii teatralnych i filmowych, animatorka zajęć plastycznych. Związana m.in. z krakowskim teatrem „Bagatela”, gdzie realizowała projekty scenograficzne. Na co dzień mieszka w Amsterdamie, gdzie współpracuje z holenderskimi teatrami. Obecnie tworzy własną markę pod nazwą „Wall of Wonder”- wykonując wielkoformatowe murale we wnętrzach amsterdamskich kamienic.

O nas
 • Tajna agentka, fotografka i kura prawie domowa działająca pod hasłem „Gotuje nie truje”. Prowadzi warsztaty edukacyjno-kulinarne w duchu kuchni naturalnej. Gotuje prosto albo bardzo prosto. Zero chemii i przemysłu, a za to pełnia odżywczej energii. Zawsze z dobrą intencją i garścią przypraw.

O nas
 • Architekt, z zamiłowania rzemieślniczka o anielskiej cierpliwości, wykorzystywanej zarówno w domu jak i w pracy. Oddana swoim pasjom na co dzień, regeneruje siły w pracowni oddając się bez reszty swojej pracy na rzecz przywracania życia i wartości starym przedmiotom. „W swojej pracy staram się dociekać prawdziwej tożsamości przedmiotu. Niedoskonałości nabyte z czasem to opowieść tworzona detalem, dlatego tak ważne jest jego zachowanie. Cały proces odczytywania stanowi o istocie mojej pracy. Bez uwzględnienia historii odnawianej rzeczy nie jest możliwe zbliżenie się do wiekowego charakteru przedmiotu„. Jej prace możecie znaleźć na: Facebook, Instagramwww.mk-art.pl

O nas
 • Człowiek pasji. Aktor z decyzji, muzyk z wyboru. Od wielu lat tworzy, pisze, reżyseruje, inspiruje i zgłębia człowieka przez teatr, muzykę, poezje. Z wykształcenia humanista – artysta, obecnie rozwija się w dziedzinie filozofii i teologii. Od wielu lat jest aktorem teatralnym, mówcą i lektorem. Przygotowuje warsztaty o mowie ciała i świadomości bycia człowiekiem.

O nas
 • Sto pomysłów na minutę, niespokojna dusza. Na co dzień stolarz, w poprzednim wcieleniu instruktor w korpo-siłowni. W poszukiwaniu swojego „ja” odkrył miłość do drewna jako sposób na życie. Tak narodziło się jego pierworodne dziecko – pracownia StareDechy.pl. Po godzinach sportowiec, miłośnik gór i świętego spokoju.

O nas
 • Jest przewodnikiem beskidzkim i autorką bloga  www.withlove.pl. Pisze o górach i wędrówkach w nieznane, by zainspirować innych do odkrywania miejsc niezwykłych, które są na wyciągnięcie ręki. Beskidy są osią, wokół której kręci się jej świat. Dzieli się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem, realizując misję promocji polskich Karpat i aktywności, jaką jest trekking. Od hałasu miejskiej dżungli woli ciszę leśnych ścieżek. Od życia w biegu — powolną wędrówkę. Uwielbia możliwości, jakie daje współczesny świat, ale jeszcze bardziej lubi od niego uciekać.

O nas
 • Z wykształcenia socjolożka i ekonomistka. Ekspertka z zakresu edukacji globalnej oraz edukacji dla zrównoważonego rozwoju, przekładająca to na codzienną pracę w organizacjach pozarządowych gdzie koordynuje projekty, pisze publikacje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty. Zapalona rowerzystka i miejska ogrodniczka.