Pomysł na wyjazdy z dala od technologii zrodził się zupełnie blisko niej – w samym środku korporacyjnego życia, podczas przerwy na kawę. Wlewając w siebie kolejne łyki czarnej mocy, myśleliśmy o tym, że najwyższy czas odpocząć. Odciąć się. Zmienić perspektywę. O, na przykład na taką: taras drewnianej chaty pod lasem, a wokół cisza. I stolik, na który można odłożyć pusty już kubek.

Każdy z nas jest inny. Różnorodność charakterów, doświadczeń i historii, które nas ukształtowały, pozwala nam patrzeć na te same sprawy z zupełnie różnych punktów widzenia. Mamy wspólny cel, ale dążymy do niego na swój własny sposób – uzupełniając się. Wspólne sukcesy są udziałem każdego z osobna. Wierzymy, że mamy wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, dlatego z entuzjazmem tworzymy przestrzeń dla firm, które są świadome tego, że ich największą wartością są pracujący dla niej ludzie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZYM ZESPOLE

O nas
  • Wieloletnia praca w krakowskich korporacjach zainspirowała go do stworzenia rewolucji w sposobie spędzania wolnego czasu. Ceni nawiązywanie relacji z ludźmi, życie w zgodzie z naturą i rozwój na każdym kroku. Wyznaje zasadę „Trzeba żyć, a nie przeżyć”. Absolwent finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od dziecka czynnie uprawiający turystykę górską i rowerową. Pasjonat samochodów z epoki PRL – właściciel „Czerwonej Strzały 126p”.

O nas
O nas
  • Kolarstwo i turystyka są jego pasją od zawsze – Można powiedzieć, że rower to jego drugi dom. W swoich podróżach zwiedził już sporą część naszego kraju a także Słowację i Czechy. Najbardziej lubi poczucie wolności jakie mu daje rower. Świadomość, że można pojechać na drugi koniec świata jest dla niego motorem napędowym i marzeniem które zamierza zrealizować. Zawodowo również związany z branżą – współpracuje z siecią sklepów rowerowych na śląsku, gdzie naprawia i buduje rowery.

O nas
  • Z wykształcenia psycholog (stopień magistra na Uniwersytecie Jagiellońskim), trenerka i szkoleniowiec, obecnie jest w trakcie szkolenia nauczycielskiego Mindfulness (uważności), aktywnie angażuje się w działania organizacji pozarządowych zajmujących się edukacją ekologiczną oraz zrównoważonym rozwojem.

O nas
  • Czarna góralska prosto z Beskidów! Absolwentka studiów licencjackich na kierunku pedagogika społeczno – opiekuńcza, pedagogika szkolna, pedagogika specjalna (specjalizacja: surdopedagogika) oraz filologia polska. Kilka lat temu uzyskała także tytuł magistra animacji społeczno – kulturowej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ponadto Natalia jest certyfikowanym animatorem czasu wolnego, dyplomowanym opiekunem medycznym oraz wielkim pasjonatem górskich szlaków! Przez ostatnie kilka lat swoje doświadczenie zdobywała na stanowisku koordynatora animacji prowadząc zajęcia integracyjne, wycieczki górskie, gry i zabawy i event-y dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz seniorów. Wolne chwile spędza na nauce języka migowego i na panelu – podczas treningów wspinaczkowych.  Natalia to niesamowity wulkan pozytywnej energii, która zaplanuje i poprowadzi najlepszą góralską biesiadę! 

O nas
  • Sto pomysłów na minutę, niespokojna dusza. Na co dzień stolarz, w poprzednim wcieleniu instruktor w korpo-siłowni. W poszukiwaniu swojego „ja” odkrył miłość do drewna jako sposób na życie. Tak narodziło się jego pierworodne dziecko – pracownia StareDechy.pl. Po godzinach sportowiec, miłośnik gór i świętego spokoju.

O nas
  • Z wykształcenia socjolożka i ekonomistka. Ekspertka z zakresu edukacji globalnej oraz edukacji dla zrównoważonego rozwoju, przekładająca to na codzienną pracę w organizacjach pozarządowych gdzie koordynuje projekty, pisze publikacje oraz prowadzi szkolenia i warsztaty. Zapalona rowerzystka i miejska ogrodniczka.

O nas
  • Tajna agentka, fotografka i kura prawie domowa działająca pod hasłem „Gotuje nie truje”. Prowadzi warsztaty edukacyjno-kulinarne w duchu kuchni naturalnej. Gotuje prosto albo bardzo prosto. Zero chemii i przemysłu, a za to pełnia odżywczej energii. Zawsze z dobrą intencją i garścią przypraw.

O nas
  • Jest przewodnikiem beskidzkim i autorką bloga  www.withlove.pl. Pisze o górach i wędrówkach w nieznane, by zainspirować innych do odkrywania miejsc niezwykłych, które są na wyciągnięcie ręki. Beskidy są osią, wokół której kręci się jej świat. Dzieli się swoją pasją, wiedzą i doświadczeniem, realizując misję promocji polskich Karpat i aktywności, jaką jest trekking. Od hałasu miejskiej dżungli woli ciszę leśnych ścieżek. Od życia w biegu — powolną wędrówkę. Uwielbia możliwości, jakie daje współczesny świat, ale jeszcze bardziej lubi od niego uciekać.