Żyjemy w czasach, w których technologia jest wszechobecna. Dzień bez telefonu, komputera i ciągłego dostępu do informacji dla większości z nas jest niewyobrażalny. Nawet, gdy odpoczywamy trzymamy rękę na pulsie. Praca w biurze oraz życie w zatłoczonych miastach dokładają swoją cegiełkę – jesteśmy w ciągłym biegu, chronicznym stresie, stale zmęczeni.

Postanowiliśmy to zmienić, zaczynając od samych siebie. Wyjechać z zatłoczonego miasta. Zaczerpnąć świeżego powietrza. Stworzyć przyjazną przestrzeń, w której najważniejszy jest drugi człowiek. Odciąć się od technologii, setek powiadomień z mediów społecznościowych, utartych schematów, w które wtłacza nas codzienność. Zatrzymać się, choć na chwilę.

Wróciliśmy do pracy z nową energią i przestrzenią w głowie, którą szybko zaczęły wypełniać nowe pomysły. Świeże, innowacyjne, zaskakujące dla nas samych. Przekraczania własnych granic można się nauczyć, o ile tylko pozwoli się sobie na to, by zrobić ten pierwszy krok. Ruszy z miejsca. A czasem nawet cofnie – tylko po to, by wziąć rozbieg.

Chcemy dzielić się naszym odkryciem z innymi. Uświadamiać, że są alternatywy dla otaczającej nas rzeczywistości. I że wcale nie trzeba wyjeżdżać daleko, by skutecznie oderwać się od rzeczywistości.

TECHDETOX TO COŚ WIĘCEJ NIŻ BIURO PODRÓŻY CZY FIRMA EVENTOWA. ORGANIZUJEMY WYJAZDY, KTÓRE POZWALAJĄ SKUTECZNIE ZRELAKSOWAĆ SIĘ, PRZEŻYĆ NIEZAPOMNIANĄ PRZYGODĘ, OTWORZYĆ SIĘ NA NOWE DOŚWIADCZENIA I ZBLIŻYĆ DO CZŁOWIEKA ORAZ NATURY.

 

NASZE WARTOŚCI

POWRÓT DO NATURY

BLISKIE RELACJE MIĘDZYLUDZKIE

OTWARTOŚĆ NA DOŚWIADCZANIE

CZAS NA ODPOCZYNEK

ODERWANIE OD TECHNOLOGII

ENERGIA DO DZIAŁANIA

Współczesny świat zmienia się w szybkim tempie. Zmieniają się również ludzie – ich doświadczenia, oczekiwania i wartości. Przeanalizowaliśmy współczesne trendy, by być jak najbliżej tego, co ważne dla młodego pokolenia wkraczającego na rynek pracy. Dowiedz się, na co warto zwrócić uwagę projektując strategię rozwoju Twojej firmy.