Manager, konsultant, programista, … zostają w pracy! Na wyjazdach integracyjnych każdy może być po prostu sobą: Tomkiem, Anią i Zbychem, z dala od pełnionych na co dzień ról społecznych i obowiązków, które ich definiują. Czy wiesz, jakie żarty śmieszą Twojego kolegę z biurka obok? Czym pasjonuje się koleżanka z innego działu? Albo z kim ze swojego zespołu mógłbyś wyjechać na wakacje i nie zanudzić się na śmierć? Po wspólnym weekendzie z dala od tego, czym zajmujecie się od poniedziałku do piątku, będziecie wiedzieli o sobie już wszystko.

Podczas wyjazdów integracyjnych stawiamy głównie na tworzenie przestrzeni, w której najważniejsze są relacje. Wierzymy, że ich zacieśnianie z dala od pracy, skutecznie wpływa na przenoszenie pozytywnych wibracji na grunt zawodowy – poprawę komunikacji, chęć współdziałania i wzajemne wsparcie w problemach dnia codziennego.

 

BLISKO NATURY

DOSTĘPNOŚĆ ANIMATORA 24H

EFEKT NIESPODZIANKI

PAKIET ZDJĘĆ Z WYJAZDU

PRZYJAZNA ATMOSFERA

NIESTANDARDOWE SCENARIUSZE

 

Przygotowaliśmy dla Was specjalne programy gier terenowych, przeprowadzone blisko natury przez doświadczonych animatorów. Zrobimy wszystko, aby w pełni zintegrować i zregenerować Twoją grupę, a tym samym zainspirować ją do nowych wyzwań po powrocie do rzeczywistości. Nasze gry to świetna zabawa, która łączy elementy orientacji w terenie, współpracy w zespole, kreatywności i rywalizacji.

ZIMOWA INTEGRACJA PO ZBÓJNICKU

 
A może by tak rzucić wszystko i wyjechać w Beskidy? Czemu nie! Co prawda nie pomożemy Ci się spakować, ale zabierzemy z zatłoczonego miasta i zaplanujemy dla Ciebie najlepszy weekend w górach! W planach oprócz górskich, zimowo – bajkowych wędrówek, możesz liczyć także na naszych najlepszych instruktorów narciarstwa oraz na najdłuższe i najlepiej przygotowane stoki.
Wieczorami natomiast zaprosimy Cię na zbójnicką biesiadę z góralską kapelą w tle oraz kulig po staropolsku – czyli konie, pochodnie i bardzo dużo śniegu i tajemnicze spotkanie z górskimi zbójnikami, które może okazać się dla Was nie lada wyzwaniem! Zbierz swój team bądź grupę znajomych, a my zabierzemy Cię w sam środek zimowego raju i zaprosimy do przeżycia wspólnej, wspaniałej przygody! 
 
Podejmujecie rękawicę? 😉
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja
Integracja

NASZE INNE PROPOZYCJE

GRA INDIAŃSKA

GRA INDIAŃSKA

GRA GÓRALSKA

GRA GÓRALSKA

STACJONARNA INTEGRACJA

STACJONARNA INTEGRACJA