OPIS GRY AGENT – COLOR WARS

Zostań łowcą przygód i wystartuj w specjalnej edycji gry integracyjnej “Agent – Color Wars” prowadzonej przez zespół animatorów TechDetox! Sprawdź swoje umiejętności wykonując liczne zadania sprawnościowe i logiczne (na wysokościach, na lądzie i na wodzie) – zdobądź potrzebne TechCOINY i wytrop Agenta! Podczas gry zostaniecie podzieleni na zespoły, które będą musiały, nie tylko rywalizować, ale także współdziałać ze sobą – aby osiągnąć wyznaczony cel. W każdej z drużyn działać będzie AGENT – członek drużyny przeciwnej. Zadania, którymi będziecie musieli sprostać będą miały na celu zebranie jak największej ilości TechCoinow – czyli monet, którymi podczas gry będziemy operować – finalnie zamieniając je na proszek Holi – potrzebny do wygrania bitwy ostatecznej – Color Wars. Wytropienie Agenta i poprawne jego wytypowanie w głosowaniu skutkuje dodatkową nagrodą TechCoinową, a więc zwiększa także szanse na wygraną w Bitwie na Kolory!

Czym jest Color Wars? To fantastyczna zabawa integracyjna, dzięki której zapomnisz o codziennych obowiązkach i złapiesz olbrzymie pokłady luzu. Przygotowana przez nas gra pozwoli Ci także na przeżycie kolorowej i niezapomnianej przygody, ale także umożliwi nam wyłonienie zwycięskiej drużyny. Po skompletowaniu odpowiednich ilości proszków Holi, drużyny rozpoczynają bitwę kolorów, która wyłania zwycięską drużynę! Wygrywa bowiem drużyna, która będzie miała na sobie mniej kolorów drużyny przeciwnej 😉

Czym są Kolory Holi? Kolory Holi to wysokiej jakości sypki, nietoksyczny puder, oficjalnie wykorzystywany podczas wszystkich Festiwali Kolorów w Polsce. Jest on łatwozmywalny zarówno z ciała, jak i odzieży. Kolory Holi mogą być stosowane na wszelkiego rodzaju imprezach jako alternatywa konfetti. Kolory charakteryzują się intensywną, żywą barwą i świetnym zachowaniem w powietrzu, gdzie tworzą piękne, kolorowe chmury.

ZDJĘCIA Z WYJAZDU